Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Çözmeyen Kalmasın! 2017 Yılında Paratic.com’da En Çok İlgi Çeken 10 Test

Yeni yıla girmemize sayılı günler kala sizler için şimdiye kadar hazırladığımız en çok çözülen 10 testimizi sıraladık.
Çözmeyen Kalmasın! 2017 Yılında Paratic.com’da En Çok İlgi Çeken 10 Test
Yorum

İyi kötü, dolu dolu koca bir yılı geride bırakmamıza sayılı günler kaldı. 2018 yılı için yeni planlar yapmaya başladık. Bakalım yeni yılda bu planlarımızı yerine getirebilecek miyiz? Paratic.com olarak sizlere özel karakter analizi, kültür sanat, genel kültür, film – sinema, para, aşk, ilişkiler gibi birçok kategoride 2017 yılı içerisinde özel testler hazırladık. Şimdi ise sizlere en çok çözülen ve sevilen 10 testi listeledik.

2017 yılı sürecinde sizlere eğlenceli vakit geçirmek için hazırladığımız en çok ilgi gören testlerimizi bir araya topladık. Sizleri sıkmadan, bunaltmadan eğlenceli testlerimizi de çözmenizi öneririz. Şimdi dilerseniz 2017 yılı içerisinde hazırladığımız en çok çözülen testlere gelin birlikte göz atalım.

1 Renk Körlüğü Testi: Bakalım Sizin Dünyanız Ne Kadar Renkli?

Göz ile ilgili sağlık sorunlarından bir tanesi de renk körlüğüdür. Bu nedenle sağlıklı gözlere sahip olanlar renkleri tam ayırt edebilirler. Ancak renk körü olan kişiler ise bazı renkleri hiç ayırt edemezler. Hazırladığımız bu testte senin renk körü olup olmadığını söylüyoruz. Bakalım senin dünyan ne kadar renkli?

KAYNAK: https://paratic.com/renk-korlugu-testi/

2 Bipolar Bozukluk Testi: Ruh Halinizdeki Dalgalanmalar Size Ne Diyor?

Ruh halinizi sürekli değişmesi, bir iyi, bir kötü olmanız durumları gibi şeyler sizin bipolar bozukluğa sahip olduğunuzu gösterir. Bizler de bu konu hakkında 20 soruluk bir test hazırladık. Bakalım ruh halinizdeki dalgalanmalar size ne fısıldıyor. Testi aşağıdaki linke tıklayarak çözebilirsiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/bipolar-bozukluk-testi/

3 IQ Testi: Bakalım Zekanız Hangi Seviyede?

Zeka seviyesini ölçmek isteyen çoğu kişi IQ testlerini çözüyor. Bununla birlikte çıkan sonuca göre zeka seviyesi hakkında bilgi sahibi oluyor. Bizler de bu testimizde zekanızın hangi seviyede olduğunu vereceğiniz cevaplara göre değerlendiriyoruz. Kendinize güveniyorsanız sizi testimize alalım.

KAYNAK: https://paratic.com/iq-testi/

4 Zeka Testi: Bakalım Görsel Hafızan ve Dikkat Mekanizman Nasıl Çalışıyor?

Testler çözerek, beyin egzersizleri yaparak zekanızı geliştirebilirsiniz. Bilindiği üzere insan beyni muhteşem özelliklere sahiptir. Bu nedenle beyni geliştirmek tamamen bizlerin elinde olan bir şeydir. Bu konuya ağırlık vererek sizler için görsel, sayısal ve sözel hafızanız hakkında bilgi vermek adına test hazırladık. Aşağıdaki linke tıklayarak testi çözebilirsiniz.

KAYNAK: https://paratic.com/zeka-testi/

5 Kişilik Testi: Kişiliğinize Göre Mesleğinizi Seçiyoruz!

Kişilik Testi: Kişiliğinize Göre Mesleğinizi Seçiyoruz!Kişi karakterine uygun sevdiği işi yapmalı değil mi? Sonuçta insan sevmediği bir işi belli bir yere kadar yapar. Bu nedenle daha verimli olmak ve daha iyi kazançlar elde etmek için kişiliğimize göre mesleğimizi seçmeliyiz. Bu konuyu ele alarak sizlere bir test hazırladık. Bakalım sizin kişiliğinize uygun meslek hangisi?

KAYNAK: https://paratic.com/kisilik-testi/

6 Parayı Sevip Sevmediğini 8 Soruda Gösteriyoruz!

Parasız bir günümüz dahi geçmiyor değil mi? Peki, hayatımızın hemen hemen her köşesinde yer alan para hakkında her şeyi biliyor musun? Dur hemen cevap verme. 8 soruluk bu testimizi çöz para hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu biz sana söyleyelim.

KAYNAK: https://paratic.com/parayi-sevip-sevmedigini-gosteriyoruz/

7 Ne Kadar Plaza İnsanısın 13 Soruda Cevaplıyoruz!

Plaza insanını görünüşünden, kılık kıyafetinden ya da konuşma tarzından kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bizler de bu testimizde sizin ne kadar plaza insanı olduğunu vereceğiniz cevaplara göre söylemek istedik. Testi çöz bakalım sen ne kadar plaza insanısın görelim.

KAYNAK: https://paratic.com/ne-kadar-plaza-insanisin/

8 Partnerin Seni Gerçekten Seviyor mu? 8 Soruluk Bu Testte Cevabını Söylüyoruz!

Partnerin Seni Gerçekten Seviyor mu? 8 Soruluk Bu Testte Cevabını Söylüyoruz!Sevmek dünyadaki en güzel duygulardan bir tanesi değil mi? Gerçekten insan sevince sadece onu görüyor ve sadece onunla yaşıyor. Peki, sen ona bu kadar bağlıyken ve deli gibi seviyorken, ya o seni sevmiyorsa… 8 soruluk bu testimizde partnerin seni gerçekten seviyor mu vereceğin cevaplara göre tahmin ediyoruz.

KAYNAK: https://paratic.com/partnerin-seni-seviyor-mu-testi/

9 Ne Kadar Güvenilir Birisin? 8 Soruda Cevabını Veriyoruz?

Ne Kadar Güvenilir Birisin? 8 Soruda Cevabını Veriyoruz?Bir insana güvenmek son zamanlarda iyice zorlaştı değil mi? Arkadaş çevremizde, aile ortamında, ilişkilerimizde kolay kolay karşımızdaki insana güvenemiyoruz. Bizler de bu konuyu ele aldık. 8 soruluk bu testimizde senin ne kadar güvenilir birisi olduğunu dobra dobra söylüyoruz.

KAYNAK: https://paratic.com/guven-testi/

10 Melek misin, Şeytan mısın? 7 Soruluk Bu Testte Tahmin Ediyoruz!

Melek misin, Şeytan mısın? 7 Soruluk Bu Testte Tahmin Ediyoruz!Sen içinden pazarlıklı insanların kuyusunu kazan şeytanın birisi misin, yoksa iyilik abidesi, her şey de olumlu olan birisi misin? Dur hemen tepki verme! Bu testimizi çöz cevabını biz verelim. Hazırsan seni testimize alalım.

KAYNAK: https://paratic.com/melek-seytan-testi/

2017 yılını geri bırakmamıza sayılı günler kala sizler için en çok çözülen testlerimizi sıraladık. Aşk, kişilik analizi, mantık, kültür sanat, genel kültür derken birçok kategoride testlerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. 2018 yılının herkesin dilediği gibi olmasını temenni ediyoruz.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu