Yatırım yapmaya başla!

2017’de Paratic.com’un En Çok İzlenmiş 10 Videosunu Sizler için Derledik

Yıl boyunca Paratic.com'da paylaşmış olduğumuz ve en çok izlenen 10 videomuzu sizler için bir araya getirdik.
2017’de Paratic.com’un En Çok İzlenmiş 10 Videosunu Sizler için Derledik

2017 yılında Paratic.com olarak pek çok farklı konularda video içeriklerini sizlere sunma imkanı bulduk. Dünyanın hemen her yerine hayata dair yaşanan pek çok konuya değinen videolar ile karşınızda olduk. Başta otomobil, lüks hayat, kazalar, görsel sanatlar, savaş temalı konular olmak üzere insanların en çok ilgi duyduğu konulara Paratic.com video kategorisinde yer vermeye çalıştık.

İyisiyle kötüsüyle 2017 yılının sonuna geldik. Geride bıraktığımız yıl boyunca Paratic’in en çok izlenen videolarını bu içeriğimizde sizler için derledik. En fazla izlenen videolara tanık olduğunuzda genel itibariyle insanların hayata dair hangi konuların en çok ilgisini çektiği sonucuna varabiliriz.

İşte karşınızda Paratic.com’da 2017 yılı boyunca en çok izlenmiş videolar:

Dan Bilzerian’ın Lüks Yaşamından Parmak Isırtan Görüntüler

Lüks yaşama dair görüntülerin hemen herkesin ilgisini fazlasıyla çekeceğini söyleyebiliriz. Hepimiz yaşadığımız hayat boyunca zengin olmayı düşleriz. Etrafımızda son derece lüks hayatlar yaşayan insanlara gıpta ile baktığımız muhakkak olmuştur. Son yıllarda yaşadığı şatafatlı hayatı tüm dünyanın gözler önüne cömertçe seren Dan Bilzerian’ın lüks hayatına dair görüntülerin Paratic.com’da büyük ilgi gördüğünü söyleyebiliriz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

2 Yaşadıkları Abartılı Gol Sevinci Sonrasında Kırmızı Kart Gören 10 Futbolcu

Futbolun dünya genelinde ne kadar büyük kitlelere hitap ettiği aşikardır. Milyonlarca insanın futbolcuların yapacağı hareketlere odaklandığını söyleyebiliriz. Özellikle atılan goller sırasında hem futbolcuların hem de tribündeki taraftarların kendilerinden geçtiğine tanık oluruz. Bazı futbolcular ise gol sevinçlerini abartarak beklenmedik şekilde kırmızı kart görürler ve kendilerini saha dışında bulurlar. Futbolun sıra dışı anlarına bu videomuzda tanık olabilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

3 Silahların Ateşlenme Anında Olan Biten Her Şeyin Animasyon Görüntüleri

Son yüzyıl boyunca dünyada en çok paranın döndüğü sektörlerden birisi olarak silah sanayisini gösterebiliriz. Çoğu ülke ulusal güvenliğini sağlamak ve dünyada söz sahibi olabilmek için silah teknolojisine büyük yatırımlar yapmaktadır. Bu anlamda büyük yer tutan silahların ise her geçen gün geliştiğine tanık oluruz. Peki bu silahların nasıl çalıştığını hiç merak etmiyor musunuz? İşte bu videomuzda bir silahın ateşlenme anında olan biten her şeyi animasyon olarak izleyebilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

4 Cristiano Ronaldo Madrid’de Dilenci Kılığına Girdi, Olanlar Oldu!

Dünyanın en tanınmış futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo şüphesiz milyonlarca hayrana sahiptir. Kendisiyle aynı ortamda bulunduğunda fotoğraf çekinmek isteyen yüzlerce insan Ronaldo ile karşılaştığında, büyük ilgi göstermektedir. Ancak izleyeceğiniz videoda Cristiano Ronaldo çok farklı bir kimlikle karşımıza çıkıyor. Madrid sokaklarında dilenci kılığına giren Ronaldo’nun bu hali ve tanındığı zaman insanların şaşkınlığına videoda tanık olabilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

5 Türkiye’de Mobese Kameralarına Yansıyan 7 Korkunç Trafik Kazası

Trafik kazaları dünyanın her yerinde olduğu gibi maalesef ülkemizde de sıklıkla yaşanmakta, can ve mal kayıplarına sebep olmaktadır. Son günlerde ise bu kazaların pek çoğu çeşitli noktalara yerleştirilmiş mobese kameraları sayesinde kaydedilebiliyor. Her gün yüzlerce kaza olan ülkemizde mobese kameralarına takılmış korkunç kazalara videoda izleyebilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

6 Tüm Zamanların En İyi Basketbolcusu Michael Jordan’ın Ultra Lüks Hayatından Görüntüler

Basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük oyuncusu tüm otoriteler tarafından Michael Jordan olarak gösterilmektedir. Majesteleri, Air Jordan gibi unvanları ile hafızalara kazanan Jordan’ın parlak kariyeri, kendisine son derece lüks bir hayatın kapılarını açmıştır. Işıltılı hayatlarıyla dikkat çeken pek çok insan gibi Michael Jordan’ın sahip olduğu lüks hayattan kareler, büyük ilgi gören videolar arasında olmayı başardı.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

7 Tüm Zamanların En İyi Boksörlerinden Floyd Mayweather’in Ultra Lüks Yaşamından Görüntüler

Dünyanın gelmiş geçmiş en çok kazanç elde etmiş sporcuları arasında bulunan efsane boksör Floyd Mayweather, sosyal medya hesaplarından yaşamına dair paylaşımları ile büyük ilgi toplamıştır. Sahip olduğu servet ile beraber lüks hayatını cömertçe yaşayan Mayweather, milyonlarca insan tarafından parmak ısırtan görüntüler sergilemiştir. Geçtiğimiz günlerde boksu bıraktığını açıklayan Floyd Mayweather, yaşadığı lüks hayat ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştır.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

8 Yeşilçam Sinemasından Beyin Yakan ve En Efsane 13 Sahne

Türk sinemasının 50 yılı aşkın geçmişinde nice unutulmaz filmlere ve efsane sahnelere tanık olmuşuzdur. Yeşilçam’da çekilmiş bu filmlerden bazılarında ise yıllar boyu unutulmayacak sahnelere yer verilmiştir. Bu sahnelerden bazılarını izlediğinizde gözlerinize inanamayabilirsiniz. Yeşilçam sinemasında hafızalarda yer etmiş beyin yakan sahnelere bu videomuzda tanık olabilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

9 Dünya’nın En Dip Noktası Mariana Çukuru’nda Çekilmiş Balıkların Görüntüleri

Mariana Çukuru dünyanın en derin noktası olarak bilinmektedir. Büyük Okyanus’un batısında bulunan bu bölgede 8 km derinlikte yapılan çekim sırasında ortaya çıkan görüntüler büyük ilgi toplamıştı. 2017’nin en çok izlenen videoları arasında yer alan bu videoda, Mariana Çukuru’nda bulunan birbirinden ilginç canlıların görüntülerine tanık oluyorsunuz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

10 Tüyler Ürperten 10 Nükleer Bomba Patlama Anı Görüntüsü ve Sonuçları

Dünya üzerinde bugüne kadar üretilmiş en ölümcül silahların nükleer bombalar olduğu bilinmektedir. Zaman zaman denemeleri yapılan nükleer patlamaların yaşandığı bölgede büyük etki yarattığını söyleyebiliriz. 2. Dünya Savaşı‘nda da bu silahların kullanımı sonrasında çok sayıda insan hayatını kaybetmiş ya da kalıcı rahatsızlıklara yakalanmıştır. Yaşandığı bölgedeki etkisine tanık olabilmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Videoyu İzlemek için Tıklayın!

2017 yılı boyunca sizler için hazırladığımız videolarda hayata dair hemen her konuya yer vermeye çalıştık. Hepsi birbirinden ilgi çeken videolarda bazı konuların daha fazla talep gördüğünü söyleyebiliriz. Özellikle insanların lüks yaşam ve zengin olma merakının izlenen videolarda öne çıktığını görüyoruz. 2017 yılındaki beklentilerinizin  2018 yılında gerçekleşmesini temenni ederek yeni yılda da birbirinden etkileyici videolarımızı izlemeye devam etmenizi öneriyoruz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Listeler kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum