Yatırım yapmaya başla!

Your Phone Uygulaması ile Android ve Windows İşletim Sistemleri Senkronize Olacak!

Microsoft uzun zamandır Android kullanıcılarının ihtiyacı olan bir uygulamanın duyurusunu gerçekleştirdi. İşte detaylar…
Your Phone Uygulaması ile Android ve Windows İşletim Sistemleri Senkronize Olacak!

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber kullanıcılar için birbirinden farklı platformların ve işletim sistemlerinin hızla attığına tanık oluyoruz. Hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda farklı seçeneklerin olduğu günümüzde, kullanıcılar için farklı arayüzlerin ve ayarların varlığı ekstra zahmet yaratabiliyor.

Bu anlamda Apple kullanıcılarını diğerlerinden ayırmamız gerekiyor. Teknoloji devinin en büyük avantajlarından birisi, cihazlar arasında iletişimin kolaylıkla sağlanabiliyor olması. Ancak Android ya da Windows kullanıcıları için durum o kadar da kolay olmamakta. Bu durumun farkında olan Microsoft, geliştirdiği yeni bir uygulama ile Android ve Windows kullanıcılarını memnun etmeye hazırlanıyor.

Your Phone ile Android ve Windows Buluşuyor

Your Phone ile Android ve Windows Buluşuyor

Microsoft’un yayınlamaya hazırlandığı Your Phone adlı uygulama, Windows ve Android platformlarının senkronize bir şekilde çalışmasını sağlayacak. Bu durumu örneklemek gerekirse, Windows cihazınızda kayıtlı olan herhangi bir parolayı, Your Phone sayesinde tek bir dokunuş ile Android cihazınıza aktarmak mümkün olacak.

Bugüne kadar bu tarz işlemleri sağlayan üçüncü parti uygulamalar mevcuttu. Ancak bu uygulamalar kişisel bilgiler için bir risk faktörü olabiliyor. Microsoft’un yeni uygulaması ile daha gelişmiş ve güvenli bir kullanıcı deneyimi mümkün olacak.

iOS için de Uygulama Gelebilir

iOS için de Uygulama Gelebilir

Microsoft’un Your Phone uygulamasını önümüzdeki günlerde kullanıcıya sunması bekleniyor. Android 7.0 ve üstü cihazlarla uyumlu şekilde çalışacak Your Phone, sürükle bırak mantığı ile iki cihaz arasında verilerin kolay bir şekilde aktarılmasına imkan sağlayacak.

Microsoft’un geliştirdiği uygulama henüz iOS kullanıcılarına hitap etmiyor. Ancak şirketin gelecek planlarında iOS ile uyumluluğu da Your Phone’a eklemesi bekleniyor. Henüz test aşamasında olan uygulamanın, Ekim ayı içerisindeki Windows 10 güncellemesi ile kullanıma sunulması bekleniyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum