Yatırım yapmaya başla!

WhatsApp’a Gelen Yeni Özellik ile Grup Yöneticileri Tüm Kontrolü Ele Alıyor!

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a gelen yeni özellik ile grup yöneticileri diğer üyelerin mesaj göndermesini engelleyebilecek.
WhatsApp’a Gelen Yeni Özellik ile Grup Yöneticileri Tüm Kontrolü Ele Alıyor!

Son yıllarda hızlı bir şekilde yayılan ve dünyada tüm rakiplerini geride bırakarak en popüler mesajlaşma uygulaması haline gelen WhatsApp, sürekli yeni özellikler ve güncellemeler ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Uygulamanın en çok kullanılan bölümlerinden birisi hiç kuşkusuz grup sohbetleri olmakta.

Daha önce grup yetkilerine yeni düzenlemeler ve video konferans gibi özellikler getiren WhatsApp, son olarak geliştirdiği özellik ile grup yöneticilerinin yetkilerini arttırma yoluna gidiyor. ‘Mesaj Gönder’ adı verilen özellik ile grup yöneticilerine yeni yetkiler tanımlandı. İşte WhatsApp’ın son güncellemesinden detaylar…

‘Mesaj Gönder’ Özelliği ile Yetkiler Artıyor

WhatsApp’ın çok kullanılan fonksiyonu grupların yöneticilerinin bugüne kadar çok fazla yetki sahibi olduğunu söylemek zor. Sadece üye ekleyip çıkarabilen ve grupların açıklamasını ve görsellerini değiştirebilen yöneticiler, son güncelleme ile önemli yetkiler elde ediyor.

WhatsApp’a gelen son güncellemede ‘Mesaj Gönder’ özelliği ile grup yöneticileri istedikleri takdirde, grup sohbetlerini mesaj ve dosya gönderimine kapatabiliyorlar. Özeliğin aktif edilmesiyle beraber gruplarda sadece yönetici konumunda olan kişiler mesaj ve dosya gönderimi gerçekleştirebilecekler.

Özellik ile Kalabalık Grupların Kontrolü Kolaylaşacak

Grup yöneticilerine gelen yeni yetki düzenlemesi özellikle kalabalık kullanıcı sayısına sahip gruplarda çok işe yarayacaktır. Özellik sayesinde kalabalık gruplarda yönetici önemli bir şey söylemek istediğinde sohbeti kapatıp duyurusunu gerçekleştirebilecek. Aynı şekilde grup içi gereksiz sohbetleri engellemek için gece saatlerinde sohbet kapatılabilir.

WhatsApp’ın yeni özelliği iOS ve Android kullanıcıları için yayınlandı. Eğer özelliği halen kullanamıyorsanız uygulamayı son sürüme güncellemeniz gerekiyor. Keza Android’te güncellemelerin dağıtılması biraz daha zaman aldığı için bir süre daha fazladan beklemek gerekebilir.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sosyal Medya kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum