Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Warner Bros ve Nifty’s Ortaklığı ile Sosyal NFT Platformu Kuruldu

Koleksiyon, 16 Temmuz'da vizyona girecek olan Space Jam devam filminden LeBron James ve sekiz Looney Tunes karakterini içeriyor.
Warner Bros ve Nifty’s Ortaklığı ile Sosyal NFT Platformu Kuruldu
Son Güncelleme: 
Yorum

NFT’lere bu yıl itibariyle ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Nifty’s ve Warner Bros arasında kurulan ortaklık ile yeni bir sosyal NFT platformu geliştirildi. Ortaklık ile yakında çıkacak olan Space Jam: A New Legacy filminden karakterlerin yer aldığı sınırlı sayıda NFT koleksiyonu piyasaya sürülecek.

Film, 16 Temmuz Cuma günü sinemalarda ve yayında olacak. Space Jam NFT’ler, Ethereum yazılım şirketi ConsenSys tarafından geliştirilen Palm NFT Studio teknolojisi ile tasarlandı.

Space Jam NFT’leri Sunulacak

Space Jam NFT'leri Sunulacak

10 milyon dolarlık başlangıç ​​turunda Samsung Next, Palm NFT Studio, Coinbase Ventures, BBTV Holdings Inc., HENI, Topps, Forerunner Ventures, Dapper Labs, A&T Capital ve Liberty City Ventures gibi birçok önemli yatırımcı yer aldı.

Samsung Next girişim grubunun başkanı David Lee, Nifty’nin NFT’lere olan bakışıyla ilgili, Nifty’nin bu kadar kısa sürede geliştirdiği şeyin kendilerini etkilediğini ve NFT etkileşiminin geleceğini nasıl şekillendirdiklerini görmek için sabırsızlandıklarını söyledi.

Nifty’s, NFT odaklı sosyal medya platformunu ilk kez bu yılın Mart ayında duyurdu ve Mark Cuban ve Joseph Lubin gibi büyük yatırımcıları arkasına aldı. Proje ile kişisel etkileşimleri artırırken yeni sanat ortamını destekleyen dijital koleksiyonlar için bir sosyal medya topluluğu oluşturulması amaçlanıyor.

NFT satışları yılın ilk yarısında 2,5 milyar doları aştı. Ticaret hacimleri de yükseldi ve Mayıs ve Ekim ayları arasında hacmin iki katına çıkacağı tahmin ediliyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%