Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Ünlü Analist Bitcoin, Ethereum ve Diğer Altcoinlere Dair Maksimum Hedeflerini Paylaştı

Michael van de Poppe, boğa piyasası içerisinde kripto paraların nereye kadar gideceğini değerlendirdi.
Ünlü Analist Bitcoin, Ethereum ve Diğer Altcoinlere Dair Maksimum Hedeflerini Paylaştı
Son Güncelleme: 
Yorum

Yakından takip edilen tüccar Michaël van de Poppe, bu boğa piyasası sona ermeden önce Bitcoin, Ethereum, Cardano ve bazı kripto varlıkların ne kadar yükselebileceğini açıkladı.

Van de Poppe paylaşımında, Bitcoin’in (BTC) boğa piyasasını 350.000 ila 450.000 dolar arasında bir fiyat etiketi ile bitirmesini beklediğini söylüyor. BTC’nin 57.000 dolar olan şu anki değerinden, yatırımcının zirve hedefi %670’in üzerinde bir yukarı yönlü potansiyeli temsil ediyor.

Ethereum’a (ETH) bakıldığında Van de Poppe, bu patlama döngüsü sona ermeden önce 10.000 ila 17.5000 dolar arasında yükselebileceğini söylüyor. Ethereum’un 2.073 dolardan işlem görmesiyle, tüccar ETH’nin yaklaşık %750 oranında artabileceğine inanıyor.

Analiste Göre Altcoinler Ralli Yapacak

Analiste Göre Altcoinler Ralli Yapacak

Cardano’ya (ADA) gelince, kripto stratejisti, Van de Poppe’nin Ethereum rakibi için fiyat hedefi 10 ila 20 dolar arasında değiştiğinden, mevcut 1,18 dolarlık fiyatından potansiyel olarak %1,600’e yakın yükselebileceğini söylüyor.

Tüccar ayrıca akıllı sözleşme platformu Polkadot’un da (DOT) yükselişte olduğuna dikkat çekiyor. Poppe, DOT’un 250 ila 350 dolar arasında işlem göreceğini ve şu anki 44 dolarlık değerinden %690’dan fazla büyümeyi temsil ettiğini söylüyor.

Chainlink (LINK) Van de Poppe’nin radarındaki coinler arasında. Merkezi olmayan oracle platformu için 250 ila 350 dolar arasında bir fiyat hedefi belirten tüccar, boğa piyasası kapanmadan önce yaklaşık %1.050 büyüme olasılığını öne sürüyor. Poppe 5 ila 7 dolar arasında bir fiyat hedefi olan ZIL’de dikkat çekiyor. Van de Poppe şu anki değeri 0.21 dolar olan blockchain ölçeklenebilirlik platformunun %3.233’ün üzerinde yükselmesini bekliyor.

Elrond (EGLD) Van de Poppe’nin listesinde 500 ila 700 dolar arasında bir zirve hedefiyle yer alıyor. Van de Poppe, internet ölçeğindeki blok zincirinin yazı yazarken 166 dolarlık fiyatından %320’den fazla yükseldiğini görüyor. Sonuncusu, Van de Poppe’nin 50 ila 75 dolar arasında yükseldiğini gördüğü DIA. Analist şu anki 5 dolarlık değerinden, finansal bilgi platformu için maksimum %1.400’lük bir artış görüyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu