Yatırım yapmaya başla!

TurkNet’ten AKN ile Dalga Geçen Yaratıcı Reklam FilmiSon yıllarda internet kullanıcılarının en dertli olduğu konulardan birisi hiç şüphesiz adil kullanım kotası olmaktadır. İnsanların interneti doyasıya kullanmasına engel olan bu uygulama yüzünden kullanıcıların hızları düşürülmekte ve çekilmez bir dururum haline gelmektedir.

AKN’nin bu geçtiğimiz yıldan itibaren kademeli olarak kaldırılması ve önümüzdeki yıldan itibaren tamamen kaldırılacak olması ise tüm çevrelerce sevindirici bir gelişme olarak karşılanmıştı. Ancak TurkNet bu geçiş sürecini en hızlı atlatan firma olarak karşımıza çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde TurkNet, AKN’yi flaş bir karar alarak kaldırmış ve kullanıcılarına büyük ayrıcalık sağlamıştı. Bu uygulamayı kaldırmanın vermiş olduğu özgüven ile firma yaratıcı bir reklam filmine imza attı. TurkNet yapmış olduğu reklam filmi ile AKN’yi dalgaya almış. Adil kullanım kotasının internet kullanıcılarına yaşattığı sıkıntılar esprili bir dil ile anlatılmış.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum