Yatırım yapmaya başla!

Güçlü Oyuncu Kadrosuyla Oscar Adayımız Ayla Filmi Oldu!Yıllarca bekledik ve nihayet Türk yapımı etkileyici ve kaliteli bir savaş filmine imza atmayı başardık. Can Ulkay’ın yönetmen, Yiğit Güralp’in senarist, Mustafa Uslu’nun ise yapımcı koltuğunda oturduğu Ayla filmi, güçlü kadrosuyla Yabancı Dilde En İyi Film dalında Türkiye’nin Oscar adayı oldu.

Kore Savaşı sırasında yaşanmış bir gerçek hikayeden uyarlanan Güney Kore destekli bu yapım, gönüllerin Oscar’ını kazanmayı başardı. Birçok güçlü oyuncuyu kadrosunda barındıran Ayla, konusu ve görselleriyle sektörde yer alan birçok yapımın önüne geçti.

Ayla Filminin Oyuncu KadrosuÇetin Tekindor, İsmail Hacıoğlu, Lee Kyung-Jin, Ali Atay, Taner Birsel ve Kim Seol’ün başrollerini paylaştıkları Ayla filmi; Murat Yıldırım, Mehmet Esen, Erkan Petekkaya, Altan Erkekli, Damla Sönmez, Büşra Develi ve Meral Çetinkaya gibi başarılı isimleri de kadrosunda barındırıyor.

Fahir Atakoğlu’nun müzikleri ile süslene bu etkileyici dönem filminin 27 Ekim 2017 tarihinde izleyicilerle buluşacağı belirtiliyor. Belki de bugüne kadar çekilmiş en kaliteli Türk filmlerinden biri olan Ayla, yayınlanan fragmanıyla bile bizleri heyecanlandırmayı başarıyor.

1950 yılında Kuzey Kore, Güney Kore’ye saldırdığında, Birleşmiş Milletler, Kore’deki bu gerilimi sonlandırmak adına yardım çağrısında bulunur. Bu çağrılara kayıtsız kalmayan Türkiye ise bölgeye bir tugay göndermeye karar verir. Tugayda yer alan Süleyman Astsubay, muharebe meydanında yetim kalmış 4 ya da 5 yaşlarında küçük bir kız ile karşılaşır.

Küçük kıza Ay gibi yüzü olduğu için Ayla adını veren Süleyman Astsubay, Kore’de kaldığı 15 ay boyunca onun bakımını üstlenir. Bölgedeki gerilim sonlanmış ve Türkiye’den gönderilen tugayda sağ kalanlar için memlekete dönme vakti gelmiştir. Elbette ki bu ayrılık hem Süleyman Astsubay hem de Ayla için çok zor olacaktır.

Uluslararası platformlarda Ayla: The Daughter of War (Ayla: Savaşın Kızı) adıyla yayınlanacak bu etkileyici film, ülkemiz sineması için umut kaynağı olacak gibi görünüyor. Bu arada Ayla’nın, Fatih Akın’ın Almanya adına Oscar için yarıştığı Solgun filmine rakip olacağını da belirtmeden geçmeyelim.

Peki, güçlü ve zengin bir oyuncu kadrosuna sahip olan 2017 yapımı Ayla filmi, fragmanı kadar bizleri etkilemeyi başarabilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum