Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Shameless Dizisi Konusu, Oyuncuları, Fragmanları ve Müzikleri

Türkiye’ye uyarlanacağı haberleriyle dikkatleri daha da fazla üzerine çeken Shameless dizisi, oyuncuları ve alışılmadık konusuyla en çok izlenilen diziler arasında yer almayı başarıyor. Utanmaz olarak Tükçeleştirilen Shameless dizisi, yeni sezonuyla da fark yaratacak gibi görünüyor. İşte Shameless dizisi konusu, oyuncuları, fragmanları ve müzikleri ile sizlerle;   

2011 yılından itibaren merak ve beğeniyle takip edilen Shameless dizisi, özellikle de başarılı oyuncularıyla gönüllere taht kurmaya devam ediyor. 7 sezondur devam eden, Emmy Ödüllü bu Amerikan televizyon dizisi, aykırı konusuyla da fark yaratmayı başarıyor. John Wells’in yazdığı ve Christopher Chulack’ın yönettiği, Paul Abbott projesi Shameless dizisi, en çok izlenen dizilerden biri olarak karşımıza geliyor.

Showtime kanalında yayınlanan bu dizinin reyting oranları arttıkça, Shameless oyuncuları da isimlerini daha da fazla dünyaya duyurarak, bazı ciddi projelerde tercih edilen oyuncular haline geldiler. Shameless dizisi, alışılmışın dışında konusunun yanı sıra oyuncularının sergilemiş oldukları olağanüstü performanslarla da en çok izlenen ve takip edilen diziler arasına adını yazdırmayı başardı. Bu nedenle biz de 7 sezondur devam eden ve yeni sezonu merakla beklenen Shameless dizisinin konusu, oyuncuları, fragmanı ve müziklerinden oluşan detaylı bir inceleme hazırlamaya karar verdik.

İşte huzurlarınızda Shameless dizisinin konusu, oyuncuları, fragmanı ve müzikleri;

Shameless Dizisi Konusu

Shameless Dizisi KonusuElbette ki böylesine yüksek reytingli bir dizinin talipleri de çok oluyor. Neredeyse her yıl “Shameless dizisinin Türkiye uyarlaması geliyor” dedikoduları kulaktan kulağa dolaşmaya devam ediyor. Fakat bu yıl çok ciddi bir iddia gündeme geldi. Desperate Houseviwes dizisini Umutsuz Ev Kadınları olarak Türkçe’ye uyarlayan Med Yapım’ın şimdi de Shameless için girişime başladığı duyuruldu. Hazal Kaya, Serkan Çayoğlu ve Seren Şirince gibi bilindik oyuncuların isimleri geçiyor. Ancak böylesine “edepsiz” bir dizi olan Shameless’ın Türkçe’ye uyarlanması neredeyse imkansız gibi görünüyor. Fakat yine de BluTV veya Netflix gibi platformlarda biraz da olsa sansürlü bir şekilde yayınlanabilir.

BUGÜNE KADAR YAYINLANMIŞ EN PAHALI TELEVİZYON DİZİLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Alışılmışın dışında bir Amerikan ailesi olan Gallagher ailesindeki her ferdin kendi içerisinde yaşamış olduğu hikayeleri konu alan Shameless (Utanmaz); cinsellik, eşcinsellik, alkol, uyuşturucu gibi öğeleri de bünyesinde barındırıyor. Özellikle de Gallagherlerin alkolik babası, Frank Gallagher ve evin em büyük çocuğu Fiona Gallagher, diğer karakterlere göre biraz daha ön plandalar. Emmy ödüllü bir yapım olan Shameless dizisi, her bölümü ve her sezonuyla hayranlarının beğenisini kazanmayı başarıyor. Bazı sahneleriyle izleyicilerin gülmekten karnını ağrıtan bazı sahneleriyle ise çıkılmaz bir hüzün denizine atan Shameless, hem Amerika’nın hem de dünyanın en çok izlenilen dizilerinden biri haline geliyor.

Shameless Dizisi Oyuncuları

Shameless Dizisi OyuncularıEn iyi dizler arasına adını altın harflerle yazdıran Shameless, oyuncularıyla da adeta fark yaratıyor. Hatta misafir oyuncu olarak katılan ve Emmy Ödülü’ne aday olarak gösterilen Joan Cusack da Shameless dizisinin büyüklüğünü ve kalitesini gözler önüne seriyor.

İşte karşınızda Shameless oyuncuları;

William H. Macy – Frank Gallagher

William H. Macy - Frank GallagherTabiri caizse “homeless (evsiz) ruhlu Shameless babası” olarak karşımıza gelen, genellikle ayık gezmeyen Frank Gallagher, dünyanın en “utanmaz” babası olsa da komikliği dillere destandır. Feleğin çemberini satsa bile buradan kazanmış olduğu parayı bile alkole basacak olsa da 15 dakika birasız yapamayan bünyesi parayı görünce bir süreliğine alkolsüzlüğe razı gelebilir. Dizi dünyasında görüp görebileceğiniz en aykırı baba olan Frank Gallagher,  katıksız bir alkolik ve vurdumduymaz bir insan olmasına rağmen, aforizmalarıyla bizleri çoğu zaman düşündürebiliyor. Her türlü pisliğin bulunduğu Shameless’ın 6+1 çocuğun babası olan Frank, aslında tam da bir baba sayılmaz. Alibi Room adı verilen barı ikinci evi sayan Frank, Shameless kelimesinin de kaynağı olabilir.

PARANIN DEĞERİNİ BİLMEYEN DİZİ KARAKTERLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Şimdi de Shameless dizisi oyuncularından Frank’in gerçek hayatta ki haline ve başarılarına bir göz atalım. Dizide aykırı baba Frank Gallagher’i canlandıran William H. Macy’yi aslında birçok yapımdan hatırlıyoruz. Oscar adaylığının yanı sıra Emmy ve SAG gibi prestijli ödülleri de kazanmayı başaran Macy, tam olarak 66 yaşındadır. Ayrıca tiyatro oyuncusu, yönetmeni ve eğitmeni de olan William H. Macy; 1996 yapımı Fargo, Jurassic Park III, Zafer Yolu, Yaşamın Renkleri, Vegasta Son Şans gibi en az 50 yapımda rol almıştır. Shameless dizisinin en dikkat çeken karakteri, Frank gibi sıra dışı bir adam rolüyle de takdir toplayan William Macy, Shameless’ın yeni sezonunda da beğeni toplamaya devam edecek gibi görünüyor.

Emmy Rossum – Fiona Gallagher

Emmy Rossum - Fiona GallagherFrank Gallagher’in “evi çekip çeviren sinir hastası bir kahpe” olarak tanımladığı Fiona Gallagher ile Shameless karakterlerini tanımaya devam ediyoruz. Özellikle de gözleri ve bakışlarıyla dikkat çeken Fiona gülüyorsa mutlusunuzdur. Fakat ağladığında kendinizi tutabilmeniz çok zordur. Evi çekip çeviren, babası Frank’in daima arkasını toplayan ve güçlü bir genç kadın olan Fiona’nın en büyük sorunu belayı üzerine çekmesidir. Ancak yapmış olduğu bir hareket ile “erkek delisi” olarak nitelendirilen Fiona’nın ne yaptığını spoiler vermemek adına paylaşmıyoruz.

Shameless oyuncuları arasında güzelliğiyle dikkat çekmeyi başaran Emmy Rossum da William H. Macy gibi sizlere bir yerden tanıdık gelebilir. Yarından Sonra, Gizemli Nehir, Poseidon ve Operadaki Hayalet gibi filmlerde de rol alan bu 30 yaşındaki güzel oyuncunun şöhreti adeta Shameless dizisiyle tavan yapmıştır.

Justin Chatwin – Jimmy Lishman

Justin Chatwin - Jimmy Lishmanİlk bölümlerde karşımıza Steve olarak çıkan, sonrasında ise Jimmy olduğu öğrenilen ve Shameless’ın 5. sezonunda ise Jack olarak karşımıza gelen, kim olduğu ve ne iş yaptığı 7 sezondur bilinmeyen dizinin sevilen karakterlerinden bir tanesidir. Başlarda güzeller güzeli Fiona ile sevgili olan Steve, Jimmy veya Jack, ortalıktan kaybolur. Fakat 5. sezonda geri dönmüştür. Ailesinin zenginliğini hiçe saypı, araba hırsızlığı yaparak kafasına göre yaşayan Jimmy, daha sonraları tıp fakültesine geri dönmek ister. Bu nedenle de Fiona ile arası açılır.

Steve – Jimmy – Jack karakterini canlandıran Shameless oyuncusu Justin Chatwin, 1982 yılında Kanada’da doğmuştur. İlk olarak Smallville dizisinde yüzü görülen Chatwin, Hayatın Benim filmyile de sinema dünyasına atılmış oldu. Ayrıca Dünyalar Savaşı filminde de ana karakterlerden biri olarak yer alan Chatwin, şimdi ise Shameless’ın sevilen oyuncuları arasına adını yazdırıyor.

Ethan Cutkosky – Carl Gallagher

Ethan Cutkosky - Carl GallagherGallagher ailesinin ikinci en küçük ferdi olan Carl, elimizde büyüdü desek yeridir. Büyüdü, serpildi, uyuşturucu satmaktan hapse girdi ve çıktığında Afro-Amerikan davranışlar sergileyen bir silah tüccarına dönüştü. Korkusuz ve asi yapısının yanı sıra şiddete meyilli olması ve ürpertici sorular sorması Carl Gallagher’i en sevilen ve en farklı Shameless karakterlerinden biri haline getirmiştir.

Shameless dizisi oyuncuları arasında en beğenilenlerden olan Ethan Cutkosky, diziye başladığında henüz 12 yaşındaydı. İlk olarak 2009 yapımı Doğmamış filminde canlandırmış olduğu Barto karakteriyle yıldızı parlayan Cutkosky, Showtime’da yayınlanan Shameless dizisiyle de çıtayı oldukça yükseğe taşımıştır.

Jeremy Allen White – Philip Gallagher

Jeremy Allen White - Philip GallagherShameless dizisinde genellikle Lip adıyla çağırılan Philip Gallagher, utanmaz ailenin en zeki çocuklarından biridir. Ayrıca Galagher ailesinin en büyük erkek çocuğu olan Lip Gallagher, özellikle de sigara içişi, karizmatik ve zeki bir serseri olmasıyla izleyenlerin dikkatini çeken bir Shameless karakteri olarak karşımıza geliyor. Başkalarının sınavlarına girip para kazanıyor, sonrasında ise zekiliğini MIT’ye girerek taçlandırıyor. Hemen hemen her hareketiyle genç kızların sevgilisi haline gelen Lip, Shameless dizisinin en beğenilen karakterleri arasında yer alıyor.

1991 doğumlu Shameless oyuncusu Jeremy Allen White, daha önce genellikle küçük rollerle karşımıza gelmişti. İlk olarak 2006 yapımı Beautiful Ohio filmiyle seyirci karşısına çıkan White, 2013 yılında, yılbaşını İstanbul’da kutlayarak da Türk seyircisinin gönlünü bir kez daha fethetmeyi başarmıştır.

Cameron Monaghan – Ian Gallagher

Cameron Monaghan - Ian GallagherGallagher ailesinin ikinci en büyük erkek çocuğu olan Ian Gallagher ile Shameless oyuncularını ve karakterlerini tanımaya devam ediyor. Eşcinsel olduğu ağabeyi Lip ve ilk bölümlerde karşımıza çıkan Mandy Milkovich tarafından bilinmektedir. Amerikan Deniz Kuvvetleri’nin bir üyesi olmak isterde ve Lip’in kimliğini kullanarak bu hayalini gerçekleştirir. Fakat Deniz Kuvvetleri’nden geldikten sonra, asker kaçağı olarak donanmaya geri götürülür. Aynı zamanda bipolar hastası olan Ian da Shameless’ın sevilen karakterlerinden bir tanesidir.

Gerçek hayatta gay olmamasına rağmen, Shameless dizisinde sergilemiş olduğu performansla genç yaşta büyük bir başarıya ulaşan Cameron Monaghan, Gotham dizisinde Joker karakterine hayat vererek de dikkatleri üzerine çekmişti. 23 yaşındaki bu genç Shameless oyuncusu, birçok film ve dizi kadrosunda da yer aldı. Aynı zamanda da ödüllü bir oyuncu olan Monaghan, gelecek vaat eden Shameless oyuncularından biri olarak karşımıza geliyor.

Blake ve Brennan Johnson – Liam Gallagher

Blake ve Brennan Johnson - Liam GallagherBlake ve Brennan Johnson kardeşlerin canlandırmış oldukları Liam Gallagher karakteri, ailenin en küçüğüdür. Ten renginden dolayı Frank’in oğlu olarak görülmese de biyolojik babası Frank’ten başkası değildir. Ablası Fiona yüzünden ağır bir travma yaşamıştır.

Emma Kenney – Deborah Gallagher

Emma Kenney - Deborah GallagherDebbie Gallagher olarak da bilinen Deborah, ailenin dördüncü çocuğudur. İlk bölümlerde zeki ve minik bir kız çocuğu olarak karşımıza çıkan Debbie, ergenlik dönemindeki haliyle deyim yerindeyse izleyicileri dumura uğratmıştır. Ailenin en sadık kızı olarak bilinen Debbie, babası Frank’i her şeye rağmen, karşılıksız bir şekilde sevmeye devam eder.

Genç yaşta ortaya koymuş olduğu etkileyici oyunculuk performansıyla hepimizi şaşırtmayı başaran 17 yaşındaki Shameless oyuncusu, Emma Kenny, Bittersweet filminde Emma rolünde, Epic animasyon filminde ise bir seslendirme sanatçısı olarak karşımıza gelmiştir.

Chloe Webb – Monica Gallagher

Chloe Webb - Monica GallagherFrank’e aşık olmasına rağmen çocuklarını küçük yaşta terk eden Monica Gallagher, geri döndüğünde ise bir lezbiyendir. Ayrıca oğlu Ian gibi bipolar hastası da olan Monica, bu rahatsızlığından dolayı ailesini yeniden terk eder.

Ödüllü bir oyuncu olan Chloe Webb, İkizler ve Fırlama Hayalet gibi birçok filmde rol almıştır. Ancak bu ünlü ismin yeniden yıldızının parlaması 2011 yapımı Shameless dizisiyle gerçekleşmiştir.

Emily Bergl – Samantha Slott

Emily Bergl - Samantha SlottFrank’in başka kadından olma kızı olarak karşımıza çıkan Sammi veya Samantha Slott, Breaking Bad dizisinin kötü kadını Skyler White’ı aratacak türden bir kadındır. Shameless dizisinin belki de en sevilmeyen karakteri olan Samantha’nın bir 13 yaşında Chunkie adında aklı kıt bir oğlu vardır. Gallagher ailesinin adeta kabusu olan bu kadın, adeta kötülükte master yapmıştır.

Shameless dizisi oyuncularından Emily Bergl, Samantha Slott karakteriyle karşımıza geliyor. Daha önce Men in Trees, Southland ve Taken dizilerinin yanı sıra Cashing Sleep, Neşeli Kampçılar ve Günah Tohumu 2 gibi filmlerde de rol almıştır.

Louise Fletcher – Peggy Gallagher

Louise Fletcher - Peggy GallagherÇılgın bir babaanne olan Peggy Gallagher, Frank’in met laboratuarı işletmekten hapis yatan annesi olarak karşımıza geliyor. Dobra ve huysuz bir kadın olan Peggy, hapisten çıktıktan sonra, Frank’i azarlamaya devam eder. Sonrasında ise başka bir hastalığı daha çıkar ve ölmek ister.

Efsanevi bir oyuncu olan Louise Fletcher da Shameless dizisindeki Peggy karakteriyle karşımıza çıkıyor. Oscar ödüllü bir oyuncu olan Fletcher, 1959 yılından bu yana 50’den fazla yapımda rol almıştır. Bu yapımların en bilindiği ise 1975 yapımı Guguk Kuşu filmidir.

Shanola Hampton – Veronica Fisher

Shanola Hampton - Veronica FisherShameless dizisinin en renkli ve en sevilen karakterlerinden Veronica Fisher, namı değer “V”, sağlık sektörüne fazlasıyla merak salmıştır. Kevin Ball ile fakir ama mutlu bir hayat süren Veronica, pratik zekası, anaç tavırları, ailesine olan bağlılığı ve renkli cinsel hayatıyla seyircilerin gönlünde taht kurmayı başarmıştır.

2013 yapımı Things Never Said filminde de rol alan Shanola Hampton, Shameless dizisinin en sevilen oyuncularından biri olarak karşımıza geliyor. 39 yaşındaki bu çekici kadın, 2001 yılından bu yana dizi ve sinema sektörünün içerisinde yer almasına rağmen, Shameless dizisindeki Veronica rolü, Hampton’ın yıldızının parlamasına ön ayak oluyor.

Steve Howey – Kevin Ball

Steve Howey - Kevin BallParlak bir zekaya sahip olmasa da dizinin en iyi niyetli karakterlerinden biri olan Kevin “Kev” Ball, Veronica’nın biricik eşi ve Gallagher ailesinin de yan komşusudur.  Alibi Room adındaki barda eşiyle birlikte çalışan Kev, saflığı ve komik karakteriyle de seyircilerin gönüllerinde taht kurmayı başarmıştır.

Shameless dizisinde Kev karakterini canlandıran 39 yaşındaki Steve Howey, birçok dizi ve filmde de rol almıştır. Gerçek hayatta da evli ve iki çocuk babası olan Howey, Shameless’ın en beğenilen oyuncularından da biridir.

Laura Slade Wiggins – Karen Jackson

Laura Slade Wiggins - Karen JacksonShameless dizisinin ilk bölümünden itibaren oynaklığıyla izleyicileri şaşırtmayı başaran Karen Jackson, dizinin hem sevilen hem de sevilmeyen karakterlerinden bir tanesidir. Önüne gelen her erkekle birlikte olmayı alışkanlık haline getiren Karen, bir süre de Gallagher ailesinin büyük oğlu Lip ile sevgili olmuştur.

1988 doğumlu güzel oyuncu Laura Slade Wiggins, Shameless dizisindeki Karen karakterine hayat veriyor. 2013 yapımı Hard Drive isimli aksiyon filminde de başrollerde yer alan bu başarılı oyuncu, 2017 yılında ise Halka 3 filmindeki Faith karakteriyle seyirci karşısına çıktı.

Noel Fisher – Mickey Milkovich

Noel Fisher - Mickey MilkovichShameless dizisinin hem kabadayı hem de altın kalpli karakteri Mickey Milkovich, sinema ve televizyon dünyasındaki en başarılı gay figürlerinden birini seyirciyle buluşturmuştur. Gallagher ailesinin eşcinsel üyesi Ian Gallagher ile bir dönem sevgili olan Mickey de Shameless’ın sevilen karakterlerinden biri olarak listemizde yer alıyor.

Shameless dizisinde de etkileyici bir performans sergileyen 32 yaşındaki Kanadalı oyuncu, Noel Fisher, birçok bilindik film ve dizide de karşımıza gelmişti. 2003 yapımı Son Durak 2, Dünya İstilası: Los Angeles Savaşı, Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 ve yeni Ninja Kaplumbağalar serisindeki Michelangelo karakteriyle beyazperdede yer almıştır.

Joan Cusack – Sheila Jackson

Joan Cusack - Sheila JacksonMahallenin oynak kızı Karen’in annesi olarak karşımıza gelen Sheila Jackson, agorafobik (dışarı çıkma korkusu) bir kadındır. Kocası, Karen yüzünden evi terk etmiştir. Sonrasında ise Gallagher ailesiyle ilgilenmiş gerçek bir melektir.

Shameless dizisinde konuk oyuncu olmasına rağmen, Emmy ödülüne aday gösterilen Joan Cusack, Sheila rolünün hakkını tamamıyla veriyor. Ünlü oyuncu John Cusack’la da kardeş olan Joan da en az 50 film ve dizide rol almıştır.

Emma Greenwell – Mandy Milkovich

Emma Greenwell - Mandy MilkovichMilkovich kardeşlerin en gözü pek ve en asi fertlerinden olan Mandy Milkovich, güzelliği ve agresif tavırlarıyla da izleyicilerin fazlasıyla beğenisini kazanmıştır. Ian’ın eşcinsel olduğunu öğrenen ilk kız olma özelliğinin yanı sıra Lip’e de sırılsıklam aşıktır. Ayrıca bazı izleyiciler tarafından “gerçek bir aşık” olarak da tanımlanmıştır.

EN İYİ VE GÜZEL KORE DİZİLERİ İÇİN TIKLAYIN.

1989 doğumlu Shameless’ın güzel ve başarılı oyuncularından olan Emma Greenwell, dizideki Mandy rolüyle sektöre atılmıştır. Sonrasında ise True Blood, Law&Order: Special Victims Unit ve The Path gibi dizilerde de konuk oyuncu olarak yer alan Greenwell, 2013 yılından itibaren de çeşitli filmlerde boy göstermiştir.

Shameless Dizisi Fragmanları

Shameless Dizisi FragmanlarıBüyük bir hayran kitlesine sahip olan Shameless dizisinin yayınlamış olduğu sezon fragmanları da izlenme sayılarıyla bu başarılı yapımın kalitesini gözler önüne seriyorlar. ABD’nin en çok izlenilen dizilerinden Shameless’ın sezon fragmanları sizlerle;

Shameless Dizisi 1. Sezon Fragmanı

Frank ve Gallagher ailesiyle ilk kez tanıştığımız Shameless’ın ilk sezonu, İngiliz dizisinden uyarlanan bu yapımın oldukça başarılı olacağının sinyallerini vermişti. 9 Ocak 2011 tarihinde başlamış ve 27 Mart 2011’de sezon finali gerçekleşmiştir.

Shameless Dizisi 2. Seszon Fragmanı

2011 yılında güçlü kadrosu ve farklı senaryosuyla beğenilerin odak noktası haline gelen Shameless, 8 Ocak 2012 tarihinde başlayan ve 1 Nisan’da son bulan 2. sezonuyla da fark yaratmayı başarmıştı.

Shameless Dizisi 3. Sezon Fragmanı

2 sezon oynadıktan sonra bizleri bağımlı haline getiren Shameless’ın 3. sezonu ise 13 Ocak 2013 tarihinde başlayıp, 7 Nisan’da son bulmuştur.

Shameless Dizisi 4. Sezon Fragmanı

Shameless dizisinin 4. sezonuyla birlikte Gallagher ailesindeki ufaklıklarla birlikte ailenin sorunları da büyüdü. 12 Ocak 2014 ve 6 Nisan tarihleri arasında yayınlanan Shameless’ın dördüncü sezonu da seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı.

Shameless Dizisi 5. Sezon Fragmanı

4. sezon finalinden iki üç ay sonra gelişen olaylarla başlayan 5. sezon da Shameless’ın reyting rekorları kırdığı bir diğer dönem oldu. 11 Ocak ve 5 Nisan 2015 tarihleri arasında yayınlanan Shameless dizisinin 5. sezonu da bu diziye olan hayranlığımızı kat be kat arttırdı.

Shameless Dizisi 6. Sezon Fragmanı

Artık büyün Gallagher fertleri, 10 Ocak ve 3 Nisan 2016 tarihinde yer alan altıncı sezonla da fark yaratmayı başardılar.

Shameless Dizisi 7. Sezon Fragmanı

Shameless dizisinin en yeni bölümlerinin yer aldığı 7. sezon, yayın tarihiyle dizi hayranlarını fazlasıyla mutlu etti. 6. sezon ile aynı yıl Ekim ayında seyircilerle buluşan 7. sezon, 19 Aralık 2016’dan itibaren bizleri sezon 8’in beklentisiyle baş başa bıraktı.

Shameless Dizisi Müzikleri

Shameless Dizisi MüzikleriHalihazırda 8,7’lik IMDb puanına sahip başarılı bir dizi olarak karşımıza gelen Shameless dizisi müzikleriyle de izleyicilerin beğenisini kazanıyor. Biz de dizide yer alan birkaç şarkıyı sizlerle paylaştık. Elbette ki bütün Shameless müziklerini listemize sığdırabilmemiz mümkün değil. Sizler de Shameless müziklerinden oluşan listemize yorumlarınızla birlikte katkıda bulunursanız, seviniriz.

The High Strung – The Luck You Got

Shameless dizisinin başlangıç şarkısı olan The High Strung – The Luck You Got, en iyi dizi müzikleri arasına adını yazdırıyor.

Wild Yaks – River May Come

Shameless dizisinin 2. sezonunun 2. bölümünde yer alan Wild Yaks – River May Come da hayranların beğenisini kazanmıştı.

Graveyard Lovers – Manifesto

Shameless’ın 5. sezonunun 4. bölümüne damgasını vuran başka bir güzel şarkıyla daha listemize devam ediyoruz.

The Trigger Code – Fugitive Kind

7. sezonun ilk bölümünde çalan bu parça, Shameless’ın yeni sezonunun oldukça başarılı şarkılarla donatılacağının habercilerinden biriydi.

Locksley – Black Ajax

Sezon 4 bölüm 8’de Shameless dizisini süsleyen bu güzel şarkı, Fiona evi, şartlı tahliye memuru için temizlerken çalmıştı.

Lord Huron – Ends of the Earth

Sezon 3 finalinide yer alan Lord Huron – Ends of the Earth parçası da beğeni toplayan Shameless parçalarından bir tanesidir.

Exitmusic – The Cold

Shameless’ın etkileyici 4. sezon finalini daha da etkileyici hale getiren güzel bir parçadır.

Foreign Air – Free Animal

7. sezonun ilk bölümünde çalan Free Animal da kısa sürede beğeni kazanan Shameless şarkılarından bir tanesidir.

CAKE – Long Time  

İlk sezon finalindeki CAKE – Long Time parçası, 2011 yılından bu yana Shameless dizisiyle özdeşleşen efsanevi bir parçadır.

Zheng – Oud And Udu A

Belki de Shamless hayranlarını en çok peşinden koşturan şarkılardan bir tanesidir. Shameless’ın 6. Sezon 5. Bölüm bitiş müziği olarak yer alan Zheng – Oud And Udu A parçasının adını bulmak birkaç haftamızı, belki de ayımızı almıştı.

Shameless’ın Türkiye’ye uyarlanacağı haberleri dolanıyor olsa da bu dizinin ülkemizde yer alması neredeyse her açıdan imkansız gibi görünüyor. Eşcinsellik, cinsellik, uyuşturucu, alışılmışın çok ama çok dışında hayatlar ülkemiz seyircisine biraz aşırı gelebilir. Hatta RTÜK, bu karakterlerin her birine boydan boya sansür bile uygulayabilir. Uyarlanırsa da nasıl olur, bunu hep birlikte göreceğiz. O zamana kadar bu efsanevi dizinin 8. sezonunu merakla beklemeye devam edelim. Peki, Shameless dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz?


Tüm yorumları görmek için tıklayın. (1)

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum