Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Narcos Dizisi Konusu, Oyuncuları, Fragmanları ve Müzikleri

Kolombiya’nın dünyaca ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın gerçek hayatını konu alan Narcos (Narkoz) dizisi; IMDb puanı, konusu ve oyuncularıyla şaşkınlık yarattı. 2 sezon boyunca soluksuz izlediğimiz; Netflix'de yayınlanan Narcos adındaki bu Pablo Escobar dizisi, konusu, oyuncuları, karakterlerinin gerçek hayattaki halleri, fragmanları ve müzikleriyle huzurlarınıza geliyor.

Narcos dizisi, uzun soluklu bir yapım olarak Pablo Escobar filmlerini bile geride bırakmayı başardı. Halihazır gerçek bir senaryonun eseri olan Narcos, konusu ve oyuncularıyla da büyük beğeni topladı. 2015 yılında ilk bölümü yayınlanan bu güzel dizi, IMDb’den 8,9 puan alarak da kaliteli bir yapım olduğunu tamamıyla gözler önüne sermiş oldu. Bizler de Narcos dizisinin konusunu, oyuncularını, fragmanlarını ve müziklerini sizlerle buluşturarak, henüz bu etkileyici yapımı izlememiş olanların fikir sahibi olabilecekleri bir liste hazırlamaya karar verdik.

Şöhreti Kolombiya topraklarını aşıp, dünyanın dört bir yanına ulaşan Pablo Escobar’ın etkileyici hikayesinden esinlenilen Narcos dizisi, bu meşhur uyuşturucu baronunun, gerçek bir Robin Hood mu ya da para için kolayca adam öldürebilecek bir katil mi olduğunun cevabına ulaşmamızı sağlıyor. Tarihin en bilindik suçlularından olan, adına kitaplar yazılıp, filmler çekile Pablo Escobar, şimdi ise Narcos dizisiyle huzurlarnıza geliyor.

İşte karşınızda Narcos dizisinin konusu, oyuncuları, fragmanları ve müzikleri;

Narcos Dizisinin Konusu

Narcos Dizisinin Konusuİnsanı adeta uyuşturan müzikleri, başarılı oyuncularla donatılmış oyuncu kadrosu ve halihazırda suç dünyasının efsane isimlerinden biri olan Pablo Escobar’ın hayatından esinlenilmiş senaryosuyla beğenilerin odağı olan Narcos dizisi, mutlaka izlemeniz gereken başyapıtlar arasında yer alıyor. Narcos dizisinin ana karakteri, Pablo Emilio Escobar Gaviria; 1949 senesinde Kolombiya’nın Rionegro şehrindeki fakir bir semtte dünyaya geldi.

Çifçi bir babaya ve ilkokul öğretmeni bir anneye sahip olan Pablo Escobar’ın ayrıca 6 da kardeşi vardı. Elbette ki Escobar’ın bu kardeşler arasında böylesine bilindik olmasının bir nedeni vardı. Hırslı ve çalışkan biriydi. Fakat çalışmanın fakirliğe kar etmeyeceğini düşünerek, önce mezar taşlarını çalıp turistlere sattı. Sonrasında ise arabalar ve karaborsa ürünlerle suç dünyasına giriş yapmış oldu.

1970’li yıllarda ise artık uyuşturucu olayına tamamıyla giren Pablo Escobar’a çeşitli lakaplar takılmaya başlanmıştı. Çünkü Kolombiya’nın ünlü Medellin Karteli’nin patronuydu. Don Pablo, El Doctor (Doktor), El Magico (Sihirbaz) ve El Patron unvanlarıyla tanınır hale gelen Escobar, Forbes dergisi tarafından dünyanın en zengin 7 insanı arasında gösteriliyordu.

Narcos Konusu

Günde en az yarım milyon dolar kazanıyor, bu paraları tutması için kullanılan lastiklere ise haftada 2500 dolar harcıyordu. Ayrıca kazandığı büyük miktarda paraları da mahallesine okul, hastane ve çeşitli kamu alanları tahsis etmek için kullanıyor, bu nedenle de Kolombiya’nın fakir kesimlerinde Robin Hood olarak çağırılıyordu.

80’li yıllarda ise Amerika’daki uyuşturucu trafiğinin %80’i, patronu olduğu Medellin Karteli tarafından sağlanıyor, akılalmaz yollarla Amerika’ya uyuşturucu kaçırıyorlardı. Sonraları Kolombiya Liberal Partisi’nden aday olan Don Pablo, dönülmesi zor bir yola adım atmıştı. Ayrıca Kolombiya hümeti Amerika tarafından da destekleniyor ve iki taraf da Pablo Escobar’ın düşmesini istiyordu. İşte 8,9 IMDb puanına sahip Narcos dizisi de suç dünyasının efsane ismi, Pablo Escobar’ın etkileyici dönemlerini gözler önüne seriyor.

Narcos Dizisi Oyuncuları – Karakterlerinin Gerçek Hayattaki Halleri

Narcos Dizisi Oyuncuları - Karakterlerinin Gerçek Hayattaki HalleriNarcos dizisi, dikkat çekici konusunun yanı sıra güçlü ve başarılı oyuncu kadrosuyla da hayranlık uyandırıyor. Pablo Escobar’ı canlandıran Wagner Moura’dan, Steve Murphy’ye hayat veren Boyd Holbrook’a kadar birbirinden başarılı isimleri bünyesinde barındıran Narcos dizisinin oyuncuları ve gerçek hayattaki halleri huzurlarınıza geliyor.

Pablo Escobar – Wagner Moura

Pablo Escobar - Wagner MouraPablo Escobar; orta sınıftan gelmiş, zeki, hırslı bir uyuşturucu baronudur. Medellin Karteli’nin patronu olduktan sonra, günde yarım milyon dolar kazanan bir milyarder haline gelen Pablo Escobar’ın Medellin Karteli’ni kurduktan sonraki sürecin anlatıldığı Narcos dizisi, en çok izlenen dizilerden biri olmayı başardı. 80’li yıllarda küresel çapta uyuşturucu trafiğini elinde bulunduran Pablo Escobar, halka yapmış olduğu yardımlarla sevilen biriydi. Fakat Kolombiya Liberal Partisi’nden aday olduktan sonra daha da güçlenen Escobar’ın adı, 200 yargıcın, binlerce sivil, polis ve devlet yetkilisinin öldürülmesiyle anıldı. Böylece 90’lı yıllara doğru halkın Escobar’a olan desteği azaldı. Ancak bunca suça adı karışmasına rağmen, ailesini gözünden bile sakınan Escobar, Narcos dizisinde de en sevilen ve saygı duyulan karakterlerden biri haline geldi.

Narcos dizisi oyuncularından Wagner Moura, başkarakter Pablo Escobar’a hayat veriyor. Brezilya doğumlu bu 40 yaşındaki başarılı oyuncu, etkileyici oyunculuğuyla hem birçok ödülün sahibi hem de Narcos dizisinin en sevilen oyuncularından biri olmayı başarıyor. Aynı zamanda Elysium, Özel Tim, Serra Pelada, Güneşin Ardında ve Carandiru gibi filmlerde de yer alan Moura, Narcos dizisindeki oyunculuğuyla da bizleri kendisine hayran bıraktı.

PABLO ESCOBAR HAKKINDAKİ ŞAŞIRTICI GERÇEKLER İÇİN TIKLAYIN.

Javier Pena – Pedro Pascal

Javier Pena - Pedro PascalKolombiya’da DEA (Drug Enforcement Administration – Narkotik Bürosu) ajanı olarak görev yapan, Narcos dizisinin de önemli karakterlerinden olan Javier Pena, uyuşturucu kralı Pablo Escobar için yapılan soruşturmadan sorumlu başkahramanlardan biriydi. Aslen Teksas doğumlu olan Pena, 1984 yılında Amerika’nın Narkotik Bürosu’na katıldı ve dört yıl sonra Kolombiya, Bogota’ya giderek Escobar’ı bitirmek için göreve başladı. Görevi sonlandıktan sonra ise 2014 yılının Ocak ayına kadar Houston’da görevli özel ajan olarak çalışmaya devam etti.

Narcos dizisinin ödüllü oyuncularından biri olan Pedro Pascal, Javier Pena rolüyle karşımıza geliyor. Aslen Şili doğumlu olan 41 yaşındaki oyuncu, Pedro Pascal, daha önce de televizyon tarihinin efsanevi dizilerinden Game of Thrones’da Oberyn Martel karakteriyle karşımıza gelmişti. 2015 yılında ise Heidi Klum ile birlikte ünlü şarkıcı Sia’nın “Fire Meet Gasoline” parçasının klibinde yer alan Pascal, son olarak ise 17 Şubat 2017 yılında vizyona giren Çin Seddi filminde oynadı.

Steve Murphy – Boyd Holbrook

Steve Murphy - Boyd HolbrookNarcos’un göz önünde olan bir başka karakteri ise DEA ajanı ve Javier Pena’nın ortağı Stephen Murphy karakteriydi. Narcos dizisinde Murphy, Pena’dan daha aktif bir rolde görünse de gerçekte durum tam olarak bu şekilde değildi. Gerçek hikayede Murphy, Pablo Escobar’ın yakalanmasından sadece birkaç gün önce Kolombiya topraklarına gelmişti. Fakat Narcos dizisinde Escobar’ı yakalamak için gerçekleştirilen avın en önemli isimlerinden biri olarak gösterilen Murphy, Narcos’un beğenilen karakterlerinden biri olmayı başarıyor.

Narcos dizisinde DEA ajanı Steve Murphy’yi canlandıran 35 yaşındaki, Amerikalı oyuncu Boyd Holbrook, sergilemiş olduğu performansla Narcos hayranlarının beğenisini kazanmıştı. Lisede marangozluk yapan, daha sonra ise heykel, müzik ve fotoğrafçılık gibi çeşitli sanat dallarıyla uğraşan Holbrook, Kentucky’den New York’a taşındıktan sonra ise modellik yapmıştır. Sonrasında ise oyunculuğa başlayan Holbrook; Run All Night, Kanunun Ötesinde ve Küçük Kazalar gibi filmlerde de rol aldı. Narcos dizisinin de önemli oyuncularından biri olan Boyd Holbrook, 2017 yılında ise Logan filmiyle seyirci karşısına çıkacak.

Tata Escobar – Paulina Gaitan

Tata Escobar - Paulina Gaitan13 yaşından beri Pablo Escobar’ın biricik sevgilisi olan Tata Escobar, gerçek adıyla Maria Victoria Henao, yapmış olduğu fedakarlıklarla ve sakin yapısıyla Narcos hayranlarının da beğenisini kazanmıştı. Bu iki aşık, Tata’nın ailesinin karşı çıkmasına rağmen evlendiklerinde; Escobar 25, Tata ise 15 yaşındaydı. Evlendikten sonra ise Pablo’nun suçlarla dolu yaşantısına karşın, iki çocuğuyla birlikte sıradan bir kadın olarak, hayatına devam etti.

Henüz 25 yaşında Meksikalı bir oyuncu olmasına rağmen, En İyi Kadın Oyuncu Dalında Ariel Ödülü’ne aday gösterilen Paulina Gaitan da Narcos dizisinin beğenilen oyuncularından biri olarak karşımıza geliyor. Narcos dizisinin dışında İsimsiz, Kan Kokusu, Önemsiz Şeyler ve Crossing Point gibi yapımlarda da yer alan Paulina Gaitan, genç yaşta büyük başarılara imza atan bir kadın oyuncu olarak karşımıza geliyor.

Connie Murphy – Joanna Christie

Connie Murphy - Joanna ChristiePablo Escobar’ın peşinde koşturan Ajan Murphy’nin eşi, Connie Murphy, Steve ile tanışana kadar Miami’de hemşirelik yapıyordu. Sonrasında ise Steve Murphy ile hayatını birleştiren Connie, eşiyle birlikte Kolombiya’ya taşındı. Burada her türlü zorluk ve sıkıntıyla karşılaşan Connie, Steve’i Kolombiya’da bırakarak yeniden Miami’ye döndü.

Narcos dizisinde toplamda 14 bölüm boyunca Connie Murphy rolüyle karşımıza çıkan Joanna Christie, kısa sürede izleyicinin beğenisini kazanan Narcos oyuncularından biri haline geldi. Narcos dizisiyle yıldızı parlayan 34 yaşındaki İngiliz oyuncu, Joanna Christie, ayrıca 2010 yapımı bir kısa film olan The Girl and The Fish’de de rol almıştı.

Horatio Carrillo (Hugo Martinez) – Maurice Compte

Horatio Carrillo (Hugo Martinez) - Maurice CompteNarcos dizisinin en sert ve en hırslı karakterlerinden bir olan Albay Horatio Carrillo ile listemize devam ediyoruz. Kardeşi gibi sevdiği kuzeni Pablo Escobar tarafından öldürüldükten sonra, suçla mücadele etmek adına acımasız işkencelere imza atan ve bir çocuğu bile gözünü dahi kırpmadan vurabilen Albay Carillo, gerçek hayatta Albay Hugo Martinez’den ilham alınarak yaratılmış kurgusal bir karakterdir.

Daha önce True Memories of an International Assassin, Kanunun Ötesinde, Tehlikeli Takip ve Dream Catcher filmlerinin yanı sıra Breaking Bad dizisinde de rol almış olan Maurice Compte, Narcos dizisinin en etkili oyuncularından bir tanesidir.

Cesar Gaviria – Raul Mendez

Cesar Gaviria - Raul MendezEski Kolombiya Devlet Başkanı Cesar Gaviria, görev yapmış olduğu 1990 ve 1994 yılları arasında suçla etmiş olduğu mücadeleyle oldukça tanınır hale geldi. Narcos dizisinde de önemli karakterlerden biri olarak yer alan Cesar Gaviria, suçlu iadesi yanlısı olduğu için Pablo Escobar’ın da en büyük hedeflerinden bir tanesiydi. İşlemiş olduğu cinayetlerle Escobar’a verilen destek azaldı ve bu halkın desteğini suçlarla mücadele eden Cesar Gaviria toplamaya başladı.

20’nin üzerinde yapımda yer almasına rağmen, Narcos dizisiyle tanınır hale gelen Raul Mendez de Paulina Gaitan gibi dizide rol alan Meksikalı oyunculardan bir tanesidir. The Incident, Kilometre 31 ve hatta 2005 yapımı Zorro Efsanesi filminde de küçük rollerden birini kapan Mendez’in yıldızı da Narcos dizisiyle parlamıştır.

Gustavo Gaviria – Juan Pablo Raba

Gustavo Gaviria - Juan Pablo RabaGustavo Gaviria; Pablo Escobar’ın kuzeni olmasının yanı sıra Medellin Karteli’nin de mali işlerinden sorumludur. Pablo’nun adeta eli ayağı olan Gustavo, ayrıca Escobar’a olan bağlılığıyla da Narcos izleyicilerinin takdirini kazanmıştı. Aslında gerçekleştirilen uyuşturucu trafiğini geliştiren beyin Gustavo’dan başkası değildi. Narcos dizisinde ise “biz haydutuz, ispiyoncu değil” repliği de izleyicilerin hafızalarına yer eden sahnelerden ve sözlerden biridir.

40 yaşındaki Kolombiyalı oyuncu Juan Pablo Raba, Narcos dizisinde canlandırmış olduğu Gustavo karakteriyle izleyicilerin beğenisini kazanan oyunculardan biri olmayı başarmıştı. Orange Day ve Secreto De Confesion filmlerinin yanı sıra son olarak da 2016 yapımı 7 yıl filmiyle seyirci karşısına çıkmıştır.

Jose Rodriguez Gacha – Luis Guzman

Jose Rodriguez Gacha - Luis GuzmanMedellin Karteli’nin bir diğer lideri olan Jose Gonzalo Rodriguez Gacha da Pablo Escobar gibi Forbes dergisinin Dünyanın En Zengin Milyarderleri listesine adını yazdırmış isimlerden bir tanesiydi. El Mexicano (Meksikalı) lakabıyla tanınan Gacha da fakir bir ailede yetişmişti. Özellikle de oğluna olan düşkünlüğü ve acımasız yapısıyla Narcos dizisinin dikkat çeken karakterlerinden olan Jose Rodriguez Gacha da dünya tarihine damgasını vurmuş suçlulardan bir tanesidir.

Genellikle aksiyon ve komedi filmlerinde rol alan Luis Guzman, Narcos dizisinin en bilindik oyuncuları arasındadır. 50’nin üzerinde yapımda rol alan Guzman, liseden mezun olduktan sonra sosyal hizmet uzmanı olarak çalışsa da hayalindeki meslek olan oyunculuğa Miami Vice dizisiyle ulaşmıştır. Sonrasında ise Kemik Koleksiyoncusu, Manolya, Trafik ve Gizemli Adaya Yolculuk gibi birçok ünlü filmde görev almıştır.

Valeria Velez (Virginia Vallejo) – Stephanie Sigman

Valeria Velez (Virginia Vallejo) - Stephanie SigmanKolombiyalı yazar, gazeteci ve televizyon spikeri Virginia Vallejo’dan ilham alınan Narcos karakteri, Valeria Velez, Pablo Escobar’ın sevgilisi olarak karşımıza gelmişti. 1983 ve 1987 yılları arasında Pablo ile aşk yaşayan Velez, özellikle de Narcos’un ilk sezonunda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu arada gerçek Velez karakterine ilham veren Virginia Vallejo’nun, 18 Ağustos 1989’da Pablo Escobar tarafından öldürüldüğü belirtilen başkan adayı Luis Carlos Galan’nın suikastinin komplo olduğunu ileri sürerek, dönemin Adalet Bakanı Alberto Santofimio’ya dava açtığını ve “delil yetersizliğinden” davanın kapandığını da belirtelim.

Oyunculuğunun yanı sıra güzelliğiyle de dikkat çeken 1987 doğumlu Meksikalı oyuncu Stephanie Sigman, Narcos dizisinde Valeria Velez karakterine hayat vermişti. Aynı zamanda James Bond’un devam filmlerinden Spectre, War on Everyone, Pioneer ve Miss Bala gibi filmlerde de rol alan Sigman, 2017 yılında da Annabelle 2 filmiyle karşımıza gelecek.

Poison – Jorge A. Jimenez

Poison - Jorge A. JimenezPablo Escobar’ın “ya rüşveti alırsın ya da kurşunu yersin anlamına gelen” “plata o plomo (gümüş ya da kurşun” politikasına sonuna kadar bağlılık gösteren Poison, kelimenin tam anlamıyla kanlı bir katildir. Ayrıca dönemin en çok aranılanlar listesine gelen ve Escobar’ın bir diğer sağ kolu olan Poison da bağlılığıyla bu uyuşturucu baronunun güvenini kazanmayı başarmıştır.

Narcos dizisinden önce Machete Kills (Ustura Dönüyor) filminde de küçük bir rolde görev alan Jorge A. Jimenez, Poison karakteriyle Narcos’un en dikkat çeken oyuncularından biri olmayı da başarmıştır.

Dandeny Munoz Mosquera (La Quica) – Diego Catano

Dandeny Munoz Mosquera (La Quica) - Diego CatanoLa Quica (Şişko Kız) lakaplı, Dandeny Munoz Mosquera, Poison ile birlikte Medellin Karteli’nin bilindik katillerinden bir tanesidir. Narcos dizisinde de oldukça dikkat çeken karakterlerden biri olan La Quica, dönemin Kolombiya’sında öldürülen birçok insanın katil zanlısıdır. İşlediği suçlar arasında en büyüğü ise 110 sivilin hayatını kaybettiği, Avianca 203 tipi uçağı bombalamasıdır.

Narcos dizisi oyuncularından 26 yaşındaki Meksikalı Diego Catano, dizinin kilit karakterlerinden biri olan La Quica’ya hayat vermiştir. Aynı zamanda Duck Season, Year of the Nail, Lake Tahoe ve İçimdeki Çöl gibi filmlerde de rol almıştır.

Gilberto Rodriguez Orejuela – Damian Alcazar

Gilberto Rodriguez Orejuela - Damian AlcazarNarcos dizisinin 2. sezonunda ağırlığını koymaya başlayan Cali Karteli’nin kurucusu Gilberto Rodriguez Orejuela, 3. sezonun en önemli karakteri olacak. Escobar’dan sonra uyuşturucu trafiğinin kontrolünü eline alan Gilberto Orejuela ve Cali Karteli, Pablo’nun aleyhinde birçok girişimde bulunmuşlardı. Gilberto, kardeşi Miguel ile birlikte Pablo Escobar’dan kalan yeri fazlasıyla dolduracak ve gelen gideni aratacak gibi görünüyor.   

SHAMELESS DİZİSİ, KONUSU, OYUNCULARI, FRAGMANLARI VE MÜZİKLERİ İÇİN TIKLAYIN.

Narcos dizisinin yeni sezonunun kilit oyuncularından biri olarak karşımıza gelen Damian Alcazar, Gilberto Rodriguez Orejuela’ya hayat veriyor. Narcos’un ikinci sezonunda kendisini göstermeye başlayan ödüllü oyuncu Alcazar, 40’ın üzerinde film ve dizide rol almıştır.

Nacos Dizisi Fragmanları

Nacos Dizisi FragmanlarıHer bölümünde Pablo Escobar’ın hayatından etkileyici kesitleri gözler önüne seren Narcos dizisi, yeni sezonu ve yeni bölümleriyle de merak uyandırıyor. Şimdilik 2 sezonu seyirciyle buluşan bu güzel dizinin yeni sezonunu da yeni karakterlerin diziye dahil olması ve yeni bir suç örgütünün hikayesinin anlatılması içimizdeki heyecanı fazlasıyla daha da fazla arttırıyor. İşte Narcos dizisinin üç sezonluk fragmanı;

Narcos Dizisinin 1. Sezon Fragmanı

Pablo Escobar, Medellin Karteli üyeleri ve peşlerindeki DEA ajanlarıyla ilk kez tanıştığımız Narcos dizisinin 1. sezonu, izleyicileri fazlasıyla büyülemeyi başarmıştı. Ayrıca Narcos dizisinin damga vurmasını sağlayan bu sezon Escobar’ın yükselişini konu alıyordu. Huzurlarınızda Narcos dizisinin 1. sezon fragmanı;

Narcos Dizisinin 2. Sezon Fragmanı

Narcos dizisinin 2. sezonu ise karakterlere aşina olduğumu ve yeni karakterlerle tanıştığımız etkileyici bir kesitti. Pablo’nun düşüşünü ve Cali Karteli’nin gizliden gizliye yükselişini konu alan ikinci sezon da bizleri fazlasıyla etkilemeyi başarmıştı. İşte karşınızda Narcos dizisinin 2. sezon fragmanı;  

Narcos Dizisinin 3. Sezon Fragmanı

Pablo’nun düşüşünden sonra Cali Karteli’nin Kolombiya uyuşturucu trafiğini eline almasını anlatan Narcos’un 3. sezonu da fark yaratmayı başaracak gibi görünüyor. Karşınızda Narcos dizisinin 3. sezon fragmanı;

Narcos Dizisi Müzikleri

Narcos Dizisi MüzikleriLatin ezgileriyle süslenen Narcos dizisinin müzikleri, tamamıyla dizinin konusuna ve karakterlerine uygunluk gösteriyor. Bizlere 1980’li yılların sonunu ve 90’lı yılların başlarını anımsatan Narcos dizisinde kullanılan müziklerden bazılarını huzurlarınıza getiriyoruz.

Rodrigo Amarante – Tuyo

Pablo Escobar’ın da en sevdiği şarkı olan Tuyo, Narcos dizisinin beğenilen müziklerinden biri olarak bizleri de kendisine hayran bırakıyor.  

Pedro Bromfman –  Narcos Prologue -OST

Narcos dizsinin başlangıç müziği ise Pedro Bromfman’ın ellerinde hayat buluyor.

La Pelea Con el Diablo

“Çok gezdim, kimseden korkmadım…” sözleriyle başlayan, La Pelea Con el Diablo (Şeytanla Kavga) adındaki bu parça da Narcos dizisinin en sevilen müzikleri arasında yer alıyor.

Sigue Feliz – Alonso

Narcos dizisinin ilk sezonunun 7. bölümünde karşımıza çıkan ve fazlasıyla sevilen Sigue Feliz – Alonso parçasıyla listemize devam ediyoruz.

Pedro Bromfman – Easy Money

Pedro Bromfman tarafından yaratılan bir diğer Narcos soundtrack olan Easy Money de beğenilenler arasında.

Pedro Bromfman – Recruiting Soldiers

Şimdi ise Recruiting Soldiers parçasıyla karşımıza gelen Pedro Bromfman, Narcos dizisine müzikleriyle damga vurmuş gibi görünüyor.

El Hijo De Tono – Usma, Su Conjunto

Narcos’un 2. sezon 5. bölümünde karşımıza çıkan El Hijo De Tono – Usma, Su Conjunto şarkısı da izleyicilerin beğenilerini kazanmıştı.

Grupo Niche – Cali Pachanguero

Narcos’un 2. sezonuna damgasını vuran Grupo Niche – Cali Pachanguero parçasıyla listemize devam ediyoruz.

Jaime R. Echavarria – Serenata De Amor

Pablo Escobar’ın fotoğraflarından oluşan sunumu süsleyen etkileyici parçalardan biri olan Jaime R. Echavarria – Serenata De Amor, Narcos’un en beğenilen şarkılarındandır.

Pedro Bromfman – Baby Girl

Narcos dizsinin 2. sezon 5. bölümünde yer alan bir başka  Pedro Bromfman bestesiyle listemizi sonlandırırken, Pablo Escobar’ı da son yolculuğuna uğurluyoruz.

Pablo Escobar

Orta halli bir aileden gelip, dünyanın en büyük uyuşturucu baronlarından biri haline gelen Pablo Escobar öldüğünde en az 25 bin kişiyle uğurlanmıştı. Belki de bu Kolombiyalı uyuşturucu baronunu diğerlerinden farklı kılan özellik, halkın onu seviyor olmasıydı. Peki, sizce Escobar azılı bir katil miydi, yoksa gerçek bir halk kahramanı mıydı?


Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSize daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum