Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

Supernatural Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Yeni başlamaya karar verenler için birçok konuda yardımcı olacak Supernatural dizisi incelemesini sizler için hazırladık. Gerilim dolu dakikalar yaşayacağınız dizinin konusu ve oyuncularına gelin beraber bakalım.
Supernatural Dizisi Konusu ve Oyuncuları
YAYINLANMA ZAMANI
SON GÜNCELLEME
Yorum

Tüm dünyada kült haline gelen filmler kadar dizilerde yer alıyor. Game of Thrones, The Walking Dead ve Breaking Bad kadar Supernatural’de adından sıkça bahsettiriyor. 2005 yılında vizyona giren ve tam 15 yıl yayın hayatına devam eden seri, 2020 yılına geldiğimizde izleyicilere veda etsede, uzun süre izlenmeye devam edecek gibi duruyor.

Türkçeye Doğaüstü olarak çevrilen Supernatural dizisi, IMDb’den de almış olduğu 8,4 puan ile de başarısını taçlandırıyor. Aynı zamanda ulaştığı kitleylede kalitesini bir kez daha ispatlamış oluyor. Gelelim bu serinin konusuna;

Supernatural Dizisi Konusu;

Supernatural Dizisi KonusuGerilim türünün işlendiği seri beklentilerinizi oldukça karşılayacaktır. Ayrıca son dönemlerde vizyona giren ve 2-3 sezon ile karşımıza gelen dizilerin haricinde, 15 yıl 15 sezon bizlerle olan bu diziyi izleyerek uzun bir süre başka film veya dizi arayışına girmeyebilirsiniz.

İçeriğinden bahsetmek gerekirse beraber büyüyen ve son derece yakın olan 2 kardeşin avcılık merakı üzerine hikayemiz şekillenmektedir. Fakat avladıkları canlılar hayaletler, şeytanlar ve cinlerdir. Durum böyle olunca birçok korku dolu anlar ve garip olaylar kahramanlarımızı beklemektedir.

Fakat yaşadıkları olaylar ne kadar korkunç veya çözülmesi zor olsa da iki kardeş bu olayları sırt sırta vererek bir şekilde çözecektir. Ve tabii ki bu iki karakterin haricinde başka isimlerde hikayeyi desteklemektedir. Dilerseniz gelin karakterleri ve bu isimlere hayat veren oyunculara gelin beraber göz atalım

Supernatural Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları;

Supernatural Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları;Bunca zaman ayakta kalan bir serinin başarıya ulaşmasında tabi ki birçok etken var. Bunların başında ise muazzam karakterler ve onlara hayat veren oyuncular yer alıyor. Bizde bunun için karakterlerin temel özelliklerini sizler için derledik.

Dean Winchester – Jensen Ackles

Dean Winchester - Jensen AcklesAraba düşkünü olan ve birçok saçma takıntıları olan Dean, izleyicileri bazen güldürmeyi bazense aşırı sinir etmeyi başarıyor. Fakat her zaman takdir edildiği bir yanı ise kardeşi için düşünmeden her şeyi yapması. Aynı zamanda kardeşi de abisi için aynı duyguları besliyor ve bu ikili arasında ki sadakat görülmeye değer seviyede.

Dean karakterine hayat veren Jensen Ackles ise birçok yapımda yer almış, adından söz ettirmeyi başarmış son derece usta bir oyuncu. Aynı zamanda rolüne olan yaklaşımı da ayakta alkışlatıyor.

Sam Winchester – Jared Padalecki

Sam Winchester - Jared PadaleckiKüçük kardeşi fakat abisine akıl veren son derece akıllı Sam, genç kadınların sıkça bahsettiği isim olmaya devam ediyor. Son derece karizmatik yapısı ve yakışıklılığı ile Supernatural’e bambaşka bir hava katıyor.

Gelelim Sam’e hayat veren Jared Padalecki’ye, birçok yapımda yer alan yetenekli oyuncu önümüzdeki yıllarda birçok seriyle daha karşımıza gelecek gibi duruyor.

Crowley – Mark Sheppard

Crowley - Mark Sheppardİzleyicileri ikiye bölmeyi başaran Crowley, şeytan rolüyle karşımıza geliyor. Her ne kadar kötü karakter olsa da, espirili yaklaşımı ve mizahı ile güldürmeyi başarıyor. Bunun yanında kardeşler ile arasındaki ilişki de beklentileri karşılıyor.

Crowley’e hayat veren Mark Sheppard, Supernatural’e bambaşka bir boyut buluyor. Bu zamana kadar birçok yapımda yer almıştı ve eleştirmenlerin olumlu yazılarıyla karşı karşıya kalmıştı.

Castiel – Misha Collins

Castiel - Misha CollinsSam ve Dean kardeşlerin her zaman yanında olan Castiel, melek rolüyle karşımıza geliyor. Karakterin bir hayli cana yakınlığı, fedakarlığı ve sempatik yaklaşımı da gerilim dizisinin komedi ile birlikte daha izlenebilir hal almasına neden oluyor.

Misha Collins, rolü canlandırırken sanki gerçekte de melek olarak doğmuş gibi gözüküyor. Böylesine rolünü iyi yansıtan bir oyuncuda diziye pozitif yönde etki ediyor.

Supernatural dizisine yeni başlayacak olanlar için tavsiyeleriniz neler? Veya siz bu seriden neler beklerdiniz? Sizce bitmesi iyi oldu mu?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Hesabınızı şimdi oluşturun!
Kolay kayıt, hızlı işlem ve uzman analizlerle başarıya giden yolda lider adımı atın.