Yatırım yapmaya başla!

Turkcell Superonline AKN’siz Döneme Dair Limitsiz İnternet Tarifelerini Açıkladı

Türkiye’nin önde gelen internet servis sağlayıcılarından Turkcell Superonline, limitsiz internet tarifelerini açıkladı.
Turkcell Superonline AKN’siz Döneme Dair Limitsiz İnternet Tarifelerini Açıkladı

Bilindiği üzere 1 Ocak itibariyle adil kullanım kotası tamamen kalkmış oluyor. Hatta geçtiğimiz günlerde Türk Telekom, yeni yıla bir hafta kala AKN’yi sessiz sedasız kaldırmıştı. Ancak önümüzdeki yıl itibariyle adil kullanım kotasının kalkacak olması, servis sağlayıcıların yüksek fiyatlar belirlemesine neden oluyor. Fiyat açıklaması ilk olarak Türk Telekom’dan gelmiş ve yüksek fiyatlar kullanıcılardan büyük tepki çekmişti.

Daha sonrasında ise Türk Telekom, altyapı kiralama bedellerini de artırarak, müşterisi olmayan internet kullanıcılarının da ücretini artırma yoluna gitmişti. Bir süredir ise Turkcell Superonline’ın yeni limitsiz tarifeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Şirket yeni internet tarifelerini açıkladı.

Turkcell Superonline Yeni Tarifelerini Açıkladı

Turkcell Superonline Yeni Tarifelerini Açıkladı

Turkcell bilindiği üzere son 2 yıldır AKN olmayan fiber internet paketlerini müşterilerine sunuyordu. Şirket 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren tüm kota limitlerini kaldırmış oluyor. Turkcell’den ilk defa internet paketi alacak olan kullanıcılar ‘Fiber Limitsiz İnternete Giriş’ tarifesi kapsamında 79.90 TL ile satın alabilecekler. Paketler arasında en çok kullanılan 25 Mbps hızındaki limtisiz fiber internet 89.90 TL ile sunuacak.

Daha yüksek hızlara ulaşmak isteyenler için Turkcell, yeni tarifeler hazırladı. 35 Mbps için 99.90 TL, 50 Mbps için 129.90 TL ve 100 Mbps için 199.90 TL aylık ücret ödemek gerekecek. Bugüne kadar kullanıcılarından 24 ay taahhüt alan Turkcell, yeni dönemden itibaren 12 aylık kontratlar düzenleyecek.

Şirket ayrıca ilk defa bünyesine katılacak olan kullanıcılar için bir güzellik yapmayı ihmal etmemiş. Turkcell’e katılan kullanıcılar, seçtikleri tarifeye bakılmaksızın ilk 1 ay boyunca 100 Mbps internet hızı deneyimini yaşayacaklar. Sonraki ay seçmiş oldukları tarife üzerinden internet hizmetlerini almaya devam edecekler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum