Yatırım yapmaya başla!

Türkiye’nin En Sıra Dışı İnternet Dizisi Olmaya Aday “StalkID” Başlıyor!Türkiye’de pek çok ilke imzasını atan Gökhan Altuntaş’ın projesi olan StalkID, yayınlanan fragmanı ve nitelikleriyle epey ses getirmişti. İşte tam da bu noktada; uzun zamandır merakla beklenen yeni internet dizisinin ilk bölümüyle bu akşam yayınlanacağının müjdesini verebiliriz.

Sıra dışı konusuyla dikkat çeken dizide olaylar; Simay, Alter ve Giray karakterlerinin etrafında dönüyor. Simay köşe yazarı, kadın ve insan hakları savunucusu, Alter hobi olarak fotoğrafçılıkla uğraşan, aynı zamanda organ bağışı konusunda çalışmalar yapan bir şirket çalışanı, Giray ise cinayet masasında konser yardımcısıdır.

StalkID’nin İlk Tanıtım Videosu:

Ve Mavi Balina oyunu misali kullanıcılara küçük çapta görevler verilen Stalk Id isimli uygulama, Simay’ın da Alter’in de sevgililerinin ölümlerine neden olmuştur. Mahkeme olayların intihar olduğuna karar verse de Simay ve Alter, bu olayın peşine düşerler.

Neticede; StalkID’nin Twitter sayfasında “Türkiye böyle bir dizi görmedi” deniliyor. İlk bölümü bu akşam yayınlanacak internet dizisinin Youtube sayfasına gelen yorumlar da izleyicin meraklandığını gösteriyor. Bakalım, 14 farklı dilde altyazı ve işaret dili seçeneğiyle yayınlanacak olan dizi beklentileri karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz…

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum