Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Trabzon Liman, 1 Yıllık Yönetici Sorumluluk Sigortası Poliçesi İmzaladı

Trabzon Liman, 650 bin dolarlık sorumluluk limiti için 1 yıl süreli yönetici sorumluluk sigortası poliçesi imzaladığını duyurdu.
Trabzon Liman, 1 Yıllık Yönetici Sorumluluk Sigortası Poliçesi İmzaladı
Son Güncelleme: 
Yorum

Trabzon Liman İşletmeciliği Anonim Şirketi (Trabzon Liman), 1 yıllık yönetici sorumluluk sigortası poliçesi imzaladıklarını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan bildirimle şirketin sermayesinin %25’ini aşacak şekilde toplam 650 bin dolarlık sorumluluk limiti üzerinden 1 yıl süreli poliçenin imzalandığı açıklandı.

Şirket, Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Tebliği’nin 4.2.8 numaralı Kurumsal Yönetim İlkesine uygun olarak işlemi gerçekleştirdiğini de ifade etti. Böylece 650 bin dolarlık 1 yıl süreli yönetici sorumluluk sigortası poliçesi imzalanmış olundu.

Açıklamanın geldiği sıralarda Trabzon Liman hisseleri (TLMAN) %1 oranında yükselişle 30,20 liradan alıcı bulmaya başladı.
Trabzon Liman Hisseleri %1 Yükseliş
Grafik: Piyasa.Paratic.com

Trabzon Liman hisseleri geçen haftaki işlemleri 29,88 liradan tamamladıktan sonra bu haftaya 29,98 liradan başladı. Açılışın ardından yükselişe geçen hisseler, TSİ 12:40 sularında 30,54 liraya kadar yükseldi. Buradan bir miktar gevşeyen hisseler, 30 liranın üstünde tutunmaya çalıştı.

TLMAN kodlu hisselerde aşağı yönde 29,74 ve 29,16 lira seviyeleri kısa vadeli destek noktası olarak izleniyor. Yukarı yönde ise 30,72 ve 31,12 lira seviyeleri kısa vadede önemli direnç noktaları olarak görev yapıyor.

Trabzon Liman hisselerinin farklı periyotlardaki performansı incelendiğinde ise haftalık bazda %1,17 değer kaybettiği görülüyor. Aylık bazda %0,59 oranında gerileyen hisseler, 1 yılda %130,57 oranında kazanç sağladı.

Hisseler 1 yılın en yükseğini 12 Ocak’ta 45,28 lira ile kaydetmişti.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu