Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İmzalar Atıldı: Mia Teknoloji Çin’e Açılıyor

Sektörünün güçlü isimlerinden olan Mia Teknoloji A.Ş., Çin’deki yatırımıyla ilgili açıklama paylaştı. Çin tarafı ile imzalanan sözleşmeye dair bilgi verdi.
İmzalar Atıldı: Mia Teknoloji Çin’e Açılıyor
HABER GİRİŞ

Bu hafta Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden paylaştığı bildirimlere ağırlık veren Mia Teknoloji A.Ş., Çin’deki yatırımına dair bilgi verdi. Çin Hainan Eyaleti Yatırım Kurumu ile düzenlenen sözleşmede güncel gelişmeleri paylaştı.

Açıklamada, Mia Teknoloji’nin Çin Halk Cumhuriyeti Hainan Eyaleti Yatırım Kurumu ile yüksek teknoloji ve akıllı programlama ürün ve hizmetlerinin Çin’de tanıtılması ve kullanılması için mutabık kalındığı kaydedildi.

Çin’in en küçük eyaleti olan Hainan’da yapılacak olan tanıtım ile iki ülke arasında ticaretin artırılması ve yatırım olanaklarının geliştirilmesi amacıyla İş Birliği ve Ortak Hareket Sözleşmesi imzalandığı açıklandı.

Mia Teknoloji Hisse 09.06.2024
Kaynak: Paratic Piyasalar

Mia Teknoloji bu hafta KAP bildirimlerini sıralasa da MIATK kodlu hisseler düşüşü durdurmadı. Hafta içinde 62 lirayı aşan hisseler tekrar 58 lira direncinin altında kalmayı sürdürdü. Yazım anında yüzde 3’e giden düşüşüyle 57 liradan işlem gördü.

GCM Yatırım Banner
Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın