Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

TOGG Gemlik Tesisinde Sona Yaklaşıldı

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu, Gemlik üretim tesisinde sona yaklaşıldığını açıkladı. Çalışmalar hız kesmeden ilerlerken tesisin son durumu paylaşıldı.
TOGG Gemlik Tesisinde Sona Yaklaşıldı
Yorum

Türkiye’nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Twitter hesabından Gemlik’teki üretim tesisindeki çalışmalarda gelinen son aşamayla ilgili video paylaşımı yaptı.

TOGG Gemlik Tesisi
Kaynak: Twitter

TOGG, Gemlik tesisindeki çalışmaların planlar doğrultusunda hız kesmeden ilerlediğini belirtti. Paylaşılan videoya göre Bursa’nın Gemlik ilçesindeki fabrikada boya tesisinin yüzde 88’i tamamlandı.

Boya tankları ve fırınlarının kurulumları da tamamlanırken binaya, 19 bin 416 metre elektrik kablosu, 21 bin 789 metre boru hattı döşendi. Gövde tesisinin yüz de 76’sı tamamlanırken üretim hattı robotları yerleştirilmeye başladı.

8 bin 393 metre elektrik kablosu, 37 bin 453 metre boru hattı döşendi. Montaj tesisi çalışmaların yüzde 79 oranında tamamlanırken burada da üretim hattı robotlarının yerleşimi başladı. 12 bin 832 metre elektrik kablosu, 27 bin 386 metre boru hattı döşendi.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu