Paylaşım

Thor: Ragnarok Gösterime Girdi! Peki, Beklentileri Karşılayabilecek mi?


 

Bu senenin en çok merak edilen filmlerinden biri olan Thor: Ragnarok, nihayet gösterime girdi. İşte ayrıntılar;

İlk halkası 2011 yılında çıkan Thor, en iyi fantastik filmler denildiğinde aklımıza ilk gelenlerden! Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgard ve Idris Elba gibi oyuncularıyla epey beğeni kazanan yapım, Marvel’ın en sevilen serilerinden biri olmuştur.

2013 yılında ikinci halkasıyla yeniden seyirci karşısına çıkan filmde ise süper kahraman, Dark Elves güçleriyle mücadele etmiş, dünyayı karanlık güçlerden kurtarabilmek için mücadele vermiştir. Yeni vizyona giren Thor: Ragnarok’da da kahramanımız, Asgard’ı kurtarabilmek ama önce özgürlüğüne kavuşmak için uğraşacaktır.

2017 yılına damga vurması beklenen en iyi devam filmleri arasındaki Thor: Ragnarok bizleri yeniden Asgard’ın büyülü dünyasıyla buluşturacak.

Thor: Ragnarok bizleri yeniden Asgard’ın büyülü dünyasıyla buluşturacak.Ve bu halkada film, yeni yüzlerle karşımıza çıkacak. Westworld dizisi ile hafızalara kazınan Tessa Thompson ve kötülüğün inanılmaz derecede yakıştığı Cate Blanchett’ın yanı sıra kadroda Idris Alba, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Mark Ruffalo, Benedict Cumberbatch gibi güçlü isimler var.

Thor: Ragnarok’un yönetmen koltuğunda ise unutulmaz vampir filmleri arasındaki What We Do in the Shadows’a imzasını atmış Taika Waititi oturuyor.

Yukarıdaki fragmanda da gördüğünüz gibi Thor önce hapsedildiği yerden çıkmak için bir yol arayacak. Bunun için de sevilen Marvel kahramanı Hulk’la karşı karşıya gelecek.

Sonrasında da Asgard’ı Hela’nın yıkımından kurtarmaya çalışacağı kıyasıya bir savaşa girecek. Ve söylenen o ki Thor: Ragnarok Marvel’ın en başarılı filmlerinden biri olacak.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın