Yatırım yapmaya başla!

Southern Charm Yıldızı Thomas Ravenel Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

Siyasetçi ve reality show yıldızı Thomas Ravenel'e yapılan suçlamalar sonrasında soruşturma başlatıldı. Detaylar aşağıda;
Southern Charm Yıldızı Thomas Ravenel Hakkında Soruşturma Başlatıldı!

2014’ten bu yana 5 sezondur devam eden reality show programı Southern Charm yıldızı Thomas Ravenel, sektörde yankı uyandıran bir haberle gündeme geldi. Kendisine yapılan cinsel taciz suçlamalarının ardından manşetlerde yer eden ünlü kişilik hakkında, yapım şirketi ve Bravo tarafından soruşturma başlatıldığı söylendi.

Bravo’dan People’a yapılan açıklamada; hem kanalın hem de programın yapımcılarının söz konusu suçlamaları ciddiye aldığı, Ravenel hakkında soruşturma başlatıldığı ve incelemelerin sonunda gerekenlerin yerine getirileceği belirtildi.

Thomas Ravenel’in böyle haberlerle gündeme gelme nedeni ise birkaç gün gündeme bomba gibi düşen suçlamalardı.

Ashley Perkins ile Tacize Uğrayan AnnesiBir emlak komisyoncusu olan Ashley Perkins’in Çarşamba günü Fox News’e verdiği röportaja göre Thomas Ravenel, Ashley Perkins’in annesi Debbie Halloway Perkins’e tacizde bulunmuştu. 2015 yılında yaşanan olaydan sonra da Ravenel, Debbie Perkins’e 200 bin dolarlık ödeme yapmış ve ikili arasında sessiz kalma anlaşması imzalanmıştı.

Annesinin kendisine anlattıklarına dayanarak olayı ifşa eden Ashley Perkins, annesi ile ünlü ismin Tinder aracılığıyla tanıştığını söylemişti.

Thomas Ravenel Taciz Ettiği Kadına 200 Bin Dolar Sus Payı Verdiİkilinin birkaç hafta boyunca konuştuktan sonra görüşme kararı aldığını belirten Ashley Perkins, annesinin Ravenel’in evinde ünlü kişiliğin tacizine uğradığını anlattı. Olayın ardından da Thomas Ravenel’in annesine yaşananları unutmasını istediğini, çünkü onun güçlü bir adamken kendisinin normal bir insan olduğunu söylediğini dile getirdi.

Neticede dikkat çeken bu suçlamalar sonrasında Ravenel’in avukatı Richard P. Terbrusch, kısa bir açıklama yaptı.

Thomas Ravenel Hakkında Soruşturma BaşlatıldıVe söz konusu açıklamada avukat, müvekkilinin sahip olduğu ünden dolayı bazıları için hedef haline geldiğini ifade etti. Fakat Ravenel cephesinde ciddiye alınmasa da suçlamalar yapım şirketi Haymaker tarafından da Bravo tarafından da fazlasıyla ciddiye alınarak soruşturma başlatıldı.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum