Paylaşım

Theo James’in Başrolde Olduğu Netflix Filmi “How It Ends”in Fragmanı!

 

2018’de 80 yeni film yapacağını söyleyen online medya platformu, sözünde durmak için sıkı çalışıyor gibi görünüyor. Keza Netflix bünyesine eklenen orijinal içerikler de bu durumu açıkça kanıtlıyor.

13 Temmuz’da Netflix ekranlarında yayınlanacak olan How It Ends de platformun çıtasını giderek yükselttiğini gösteriyor. Zaten aksi olsa, Wall Street’in önde gelen analistlerinin Netflix için hedef fiyatlarını sürekli yukarı çektikleri yönündeki haberlerle karşılaşmazdık ama bu başka bir konu.

How It Ends’e baktığımızda filmle ilgili pek çok dikkat çekici unsurun olduğunu görsek de hiç şüphesiz aralarında en çok parlayanı Theo James’in başrolde yer alması. Sonuçta; kendisi Divergent (Uyumsuz) serisinde hayat verdiği Four karakteri ile büyük bir hayran kitlesi edinmişti.

Ayrıca How It Ends’te dikkat çeken tek oyuncu Theo James de değil. İngiliz aktöre filmde; İskoçya’nın Son Kralı’ndeki oyunculuğuyla Oscar kazanmış Forest Whitaker ve Vampir Günlükleri’nin Bonnie Bennett’ı Kat Graham eşlik ediyor.

Senaristliğini Brooks McLaren’ın yönetmenliğini ise David M. Rosenthal’ın üstlendiği film dünyanın sonu konulu temasıyla da dikkat çekiyor. Theo James’in hamile eşi Kat Graham’ı kurtarmak için ölümcül bir yolculuğa çıktığı film, fragmanına gelen yorumlara bakılacak olursa epey beğenileceğe benziyor. Bakalım, Theo James How It Ends’deki karakteriyle yeni bir Four tufanı yaratabilecek mi?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur