Paylaşım

Dwayne Johnson ve Apple Ortaklığında Çekilen Aksiyon Filmi!

 

The Rock lakabıyla bilinen Dwayne Johnson ve Apple’ın biricik dijital asistanı Siri güçlerini birleştiriyor! İkilinin yer aldığı The Rock x Siri: Dominate The Day adındaki özel film ise bu iş birliği sonucunda ortaya çıkan eğlenceli ve aksiyon dolu anları gözler önüne seriyor.

iTunes üzerinden yayınlanacağı belirtilen ve uzatılmış bir reklam filmi olarak anılan The Rock X Siri: Dominate The Day, tanıtım videosuyla bizleri meraklandırmayı başarıyor.

Dwayne Johnson’ın resmi Twitter sayfasından; “bugüne kadar çekilmiş en büyük, en çılgın, en seksi ve en eğlence film” açıklamasıyla ve yayınlanan posteriyle fazlasıyla heyecan verici bir yapım olacağa benziyor.

Siri ve The Rock’ın güne hükmetmek adında ellerinden geleni yapmaya çalışacakları The Rock x Siri: Dominate The Day, hem konusu hem de efektleriyle sıradan bir reklam filminin ötesine geçecek gibi görünüyor.

Peki, Dwayne The Rock Johnson ve Apple’ın meşhur sanal asistanı Siri’nin başrollerini paylaştıkları The Rock x Siri: Dominate The Day hakkında sizlerin düşünceleri nelerdir?

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur