Paratic İçerik Arama
Yatırım yapmaya başla!

Yıllar Sonra Yeniden! The Incredibles 2’den İlk Fragman Geldi!Yıllar Sonra Yeniden! The Incredibles 2’den İlk Fragman Geldi!

Küçükten büyüğe severek izlediğimiz The Incredibles’ın ikinci halkası için geri sayım başladı. Aradan çok çok uzun zaman geçmesine rağmen ikincisinin çekileceğine kesin gözüyle baktığımız film, önümüzdeki yıl vizyona girecek.

Ve fragman da anlaşıldığı gibi en iyi animasyon filmleri arasındaki İnanılmaz Aile, gönülleri bir kez daha fethedip yüzleri bir kez daha güldürecek. Gerçi The Incredibles 2, ilki kadar büyük başarılara imza atar mı orası henüz belli değil! Zira 2004 yapımı eğlenceli yapım, aynı yıl En İyi Animasyon Filmi Oscar’ına layık görülmüş, yalnızca bu özelliğiyle bile izlenmeyi fazlasıyla hak etmişti.

Gelelim, aradan geçen 13 yıl sonra bizi yeniden heyecanlandıran The Incredibles 2’ye! Fragmandan da anlaşılacağı üzere ikinci halkada ailenin küçük üyesi süper güçlerini keşfetmekten epey mutludur. Gerçi arada ufak tefek kazalar olacaktır ama nihayetinde İnanılmaz Aile olmanın gereği de budur.

Öte yandan, ekipte Samuel L. Jackson, Holly Hunter, Catherine Keener, Craig T. Nelson, John Ratzenberger, Sarah Vowell ve Huck Milner gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmen koltuğunda ise Brad Bird’ün oturduğunu görüyoruz. Ve yıllarca bekledikten sonra geriye kalan ayları umursamadan devam filmi için gün saymaya başlıyoruz…

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın.

Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okur