Paylaşım

Tarantino Charles Manson Cinayetlerini Konu Alacak Bomba Gibi Bir Filmle Geliyor


 

Sinema tarihinin efsanevi yönetmenlerinden Quentin Tarantino hayranlarına müjde! Yeni filminde Charles Manson cinayetlerini konu alacak yönetmenin oyuncu kadrosu da epey dikkat çekici olacak gibi:

Kendine has tarzıyla dünyanın hemen her yerinde hayranları olan Tarantino, filmleriyle hafızalara kazınmış yönetmenlerden. En iyi polisiye filmler arasındaki Rezervuar Köpekleri, Günah Şehri, Ucuz Roman, Kill Bill ve daha pek çok unutulmaz filme imzasını atan aykırı yönetmenin yeni filmi de merakla bekleniyor. Son filmi 2015 yılında vizyona giren Nefretin Sekizlisi olan Tarantino; yeni filminin konusu ve muhtemel oyuncularıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2 film daha çekip sinemaya veda edeceğini söyleyen Quentin Tarantino, bu kararıyla hayranlarını üzse de gelecek filmleri daha çok önem kazandı diyebiliriz. Uzun zamandır yeni projesi üzerinde çalıştığı söylenen Tarantino’nun filmi hakkında kesinleşmiş bir bilgi olmasa da söylentiler yönetmenin Charles Manson’u konu alacağını gösteriyor. İşte detaylar:

Tarantino; yeni filminde dünyanın en ünlü seri katili olarak anılan Charles Manson ve müritlerinin cinayetlerini konu alacak.

Tarantino yeni filminde Charles Manson'ı konu alacak

Yönetmenin gerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olma özelliğini de taşıyacak yapım, Manson’un cinayetleriyle birlikte yargı sürecini de içerecek.

gerçek olaylardan uyarlanan ilk filmi olacak

Ünlü yönetmen Roman Polanski’nin 8.5 aylık hamile eşiyle birlikte 5 kişiyi acımasızca katlettiren Manson’un hayranları da filmi sabırsızlıkla bekliyor.

Manson Roman Polanski’nin 8.5 aylık hamile eşiyle birlikte 5 kişinin katili

Polanski’nin karnındaki bebeğiyle birlikte defalarca bıçaklanarak öldürüldüğü eşi Sharon Tate’i canlandırması beklenen oyuncular da dikkat çekici!

Sharon Tate’i canlandırması beklenen oyuncular

Çünkü ölümüyle ülkeyi yasa boğan Sharon Tate’i Jennifer Lawrence ya da Harley Quinn karakteriyle hayranlık toplayan Margot Robbie canlandıracak.

Jennifer Lawrence ya da Harley Quinn karakteriyle hayranlık toplayan Margot Robbie

Yapımcılığını Harvey ve Bob Weinstein’in üstleneceği filmde oynaması beklenen bir diğer ünlü oyuncu ise geçtiğimiz yıl Angelina Jolie ile ayrılık kararı alan Brad Pitt!

Brad Pitt de yer alacak

Resmileştiği takdirde 2018 yılında çekimlerine başlanacak filmde ayrıca Tarantino’nun vazgeçilmez aktörleri arasında olan Samuel L. Jackson da yer alacak.

Samuel L. Jackson da muhtemel oyuncular arasında

Ne diyelim! Tarantino’nun yeni projesini hayata geçirmesini umuyor ve sizler gibi filmi sabırsızlıkla bekliyoruz.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın