Paylaşım

Talihsiz Serüvenler Dizisi Hayranlarına Müjde: İkinci Sezon Tarihi Açıklandı!

 

En iyi Netflix dizileri arasında yer alan Talihsiz Serüvenler Dizisi (A Series of Unfortunate Events), yayınlanan yeni fragmanıyla birlikte 2. sezon tarihini de müjdelemiş oldu. Sonuçta; Daniel Handler’ın eserlerinden uyarlanan bu başarılı dizinin en az 3 sezon devam edeceği bilgisi daha önce de verilse de gelen haber yapımın hayranlarını fazlasıyla sevindirdi.

8 bölümden oluşan ve 13 Ocak 2017’de yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan yapımın ikinci sezon teaser’ı, yeni bölümlerin 30 Mart’ta Netflix ekranlarından izlenebileceğini gösteriyor. Çölde kutup ayısını her daim bulabilecek derecede bahtsız olan Baudelaire kardeşler, yeni sezonda da Neil Patrick Harris’in hayat verdiği kötü kalpli Kont Olaf’la mücadele ediyor.

İlaveten; Daniel Handler’ın 13 kitaplık ünlü çocuk kitabı serisinden uyarlanan dizinin ilk sezonunun ilk 4 kitaptan uyarlandığını belirtelim. Talihsiz Serüvenler Dizisi’nin ikinci sezonu ise 5. kitaptan 10. kitaba kadar yaşananları ele alacak. Küçükten büyüğe hemen herkese hitap eden dizinin final sezonu ise serinin son dört kitabından uyarlanacak.

Başrollerinde Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes, Presley Smith, Patrick Warburton ve K. Todd Freeman gibi isimlerin yer aldığı Netflix orijinal yapımına bu sezon, Lucy Punch, Nathan Fillion, Tony Hale, Sara Rue ile Roger Bart gibi oyuncuların dahil olacağını da söyleyelim. Neticede; 30 Mart’ta seyirciyle buluşacak dizi, yeni sezonda da keyifle izlenecek.

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur