Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Spotify Premium Abonelik Planına Uygun Fiyatlı Seçenekler Ekliyor

Müzik servisi haftalık ve günlük premium abonelik sistemi üzerinde çalışmalara başladı.
Spotify Premium Abonelik Planına Uygun Fiyatlı Seçenekler Ekliyor

Dünyanın en çok kullanılan müzik servislerinin başında Spotify geliyor. İsveç merkezli platformun toplamda 320 milyonu aşkın abonesi bulunuyor. Bu kullanıcıların 150 milyona yakını ise premium yani ücretli abonelik seçeneğini tercih ediyor. Akıllı telefonların da yaygınlaşması ile beraber dijital uygulamalar daha fazla ilgi görmeye başladı.

Spotify kendi pazarının açık ara lideri konumunda. Bu platformu Apple Music, Deezer ve YouTube Music gibi mecralar takip ediyor. İsveç merkezli müzik platformu Spotify kullanıcılarına daha iyi hizmet sağlamak adına pek çok yeni özellik geliştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde mobil uygulamaya cihazların yerel hafızasında yer alan müzikleri dinleme özelliğinin geleceği duyurulmuştu.

Premium aboneler çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. Bu ayrıcalıkların başında reklamsız gösterim, çevrimdışı dinleme gibi özellikler öne çıkıyor. Şirket kullanıcıları ücretli aboneliğe teşvik etmek adına yeni bir plan test ediyor.

Ücretli Abonelik için Yeni Seçenekler

Ücretli Abonelik için Yeni Seçenekler

Müzik servisinin Premium Mini adına yeni bir abonelik planı üzerinde çalıştığı duyuruldu. Bu plan adından da anlaşılacağı üzere kullanıcılara daha kısa süreli ücretli abonelik satın alma imkanı tanıyor. Kullanıcılar bir günlük ya da haftalık seçeneklerinden birini seçerek ücretli abone olabilecek. Tabi bu planlar çok daha uygun fiyat ile sunulacak. Spotify’ın Premium deneyimine dair bilgi sahibi olmak isteyenler için cazip bir seçenek olduğunu söyleyebiliriz.

Premium Mini ile kullanıcılar sadece 30 şarkı indirebilecek. Bu özellikler masaüstü uygulamasını kapsamıyor. Premium Mini seçeneği mobil uygulamalarda kullanılacak şekilde sınırlandırılıyor. Günlük ücretli abonelik için 75 kuruş gibi ufak bir ücret ödemek yeterli olacak. Haftalık seçeneği için 2.5 TL civarında ödeme gerekiyor.

Spotify’ın Premium aboneler için sunduğu aylık abonelik ücreti ise 17.99 TL. 23.99 TL ödeyenler iki kişinin kullanacağı Duo paketine sahip olabiliyor. Aile paketinin ücreti ise aylık 26.99 TL ve 6 kişi tarafından kullanılabiliyor.

Tabi bu kişilerin aynı aileden olduklarını kanıtlamamaları gerekiyor. Yıl sonuna kadar ilk kez abone olacak kişiler 3 ay ücretsiz deneme süresinden faydalanabilecek. Müzik servisi Premium Mini özelliğini şu an için sadece Hindistan’da test ediyor. İlerleyen günlerde bu uygulamanın daha fazla ülkede kullanıma sunulması bekleniyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum