Yatırım yapmaya başla!

Spotify’dan Çiftlere Özel Abonelik Paketi Premium Duo Geliyor

Müzik servisi Spotify, çiftlerin beraber kullanabileceği özel bir Premium paketi üzerinde çalışıyor.
Spotify’dan Çiftlere Özel Abonelik Paketi Premium Duo Geliyor

Çevrimiçi müzik servisi denince akla ilk gelen uygulama olan Spotify, sunduğu deneyim ile rakiplerinden bir adım önde gösteriliyor. Hem müzik kütüphanesi hem de kullanıcılara özel ücretli abonelik paketleri ile isteğe göre kullanım deneyimi sunmakta. Gelen son habere göre şirketin yeni bir abonelik paketi üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Sunulacak olan paket çiftleri son derece sevdirecektir.

İsveçli müzik servisi son günlerde uygulamayı geliştirme çalışmalarına hız vermiş görünüyor. Geçtiğimiz gün Spotify, kendi hazırladığı çalma listelerinin kişiye özel öneriler sunacağı haberi ile gündeme gelmişti. Kullanıcı etkileşimi ve deneyimin iyileştirilmesi adına uğraşan Spotify ekibi, yeni bir Premium abonelik paketini sunmaya hazırlanıyor. Premium Duo adı verilen ücretli abonelik ile çiftler beraber abone olma şansına sahip olacak.

Spotify’dan Çiftlere Özel Paket

Spotify’dan Çiftlere Özel Paket

Bilindiği üzere Spotify’da bugüne kadar Premium olarak bireysel ve aile paketleri kullanımda. Kullanıcılar bireysel Premium paketi için aylık 13,99 TL ücret ödüyor. Ayrıca 5 kişinin bir arada uygulamayı kullanmak isteyenler için Aile paketine 20,99 TL ile sahip olabiliyor. Yeni geliştirilecek olan abonelik sistemi ise bu iki paketin arasında bir yere konumlanmış olacak.

Premium Duo adı verilen paket ile çiftler, ev arkadaşları ya da yakın arkadaşlar beraber Spotify’ı kullanabilecek. Müzik servisi yeni paketin fiyatına dair henüz bir açıklama yapmış değil. Ancak mevcut paketlerin fiyatları göz önüne alındığında, Premium Duo paketinin yaklaşık 17 TL seviyesinde olacağını söyleyebiliriz.

Spotify: Yeni Arayışlar Peşindeyiz

Spotify: Yeni Arayışlar Peşindeyiz

İsveçli müzik servisinden bir sözcü ise üzerinde çalıştıkları yeni abonelik paketiyle ilgili olarak “Spotify’ın Premium deneyimini geliştirmek adına sürekli yeni yollar keşfetmek için çalışıyoruz. Kullanıcı deneyimini geliştirmek için bazı testler yürütüyoruz ve bu çalışmalar platformda geleceğe dair yeni değişikliklerin yolunu açabilir ya da bizi önemli bilgilere kavuşturabilir.” ifadelerine yer verdi.

Üzerinde çalışılan yeni abonelik paketi Premium Duo, şu an için Danimarka, İrlanda, Polonya, Kolombiya ve Şili’de test ediliyor. İki kişiye özel abone paketinin ne zaman resmi olarak yayınlanacağı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Yeni abonelik paketinde ayrıca Duo Mix adında yeni bir çalma listesi sunulacak. Buradaki müzikler paketi kullanan kişilerin dinlediği müziklere göre şekillenecek.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum