Yatırım yapmaya başla!

SpaceX’in Mars’a İnsan Kolonisi Taşımak için Yaptığı Planlanın Görüntüleriİnsanlık için evrende yeni yaşam alanlarının olup olamayacağı her daim Dünya kamuoyunda sıkça tartışılmıştır. Yaşadığımız gezegenin tüm kaynaklarının tükenmesi ve yok olması tehlikesine karşın, başka gezegenlerde yaşam ihtimali düşünülmektedir.

Tam da bu noktada uzay taşımacılığı şirketi SpaceX, bu konuyla ilgili gelecekte neler yapılabileceğine dair çalışmalar yürütüyor. Görüntülerde SpaceX’in Mars’a insan taşımacılığı yapma planlarına dair hazırlanmış bir animasyona tanık oluyorsunuz. Önümüzdeki süreçte insanlığın yeni bir gezegene taşınması için neler yapılacağına dair fikir sahibi oluyorsunuz.

Görüntülerden de görüldüğü üzere roket, uzay gemisini Mars yörüngesine sokana kadar ilerliyor. Sonrasında ise Dünya’ya geri dönüş yaparak yeni gemilerin uzay yolculuğuna çıkmasını sağlıyor. SpaceX şirketinin yaptığı planlamalara göre, bu sayede Mars gezegenine milyonlarca insan aktarılabileceği  ve yeni bir koloni  oluşturulabileceği düşünülüyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum