Yatırım yapmaya başla!

Shonda Rhimes’ın Netflix’teki İlk Projesi, Gerçek Bir Dolandırıcılık Hikayesi Olacak!

Uzun yıllar ABC ile çalıştıktan sonra Netflix’le anlaşan Shonda Rhimes, platformundaki ilk serisinde Anna Delvey’in hikayesini konu alacak. Detaylar şöyle…
Shonda Rhimes’ın Netflix’teki İlk Projesi, Gerçek Bir Dolandırıcılık Hikayesi Olacak!

Grey’s Anatomy dizisinin yaratıcısı olan Shonda Rhimes, Netflix için yapacağı ilk seri ile manşetlere yerleşti. Zira senarist, yönetmen ve yapımcı kimlikleriyle tanınan Rhimes’ın popüler platformdaki ilk serisinin kötü şöhretli Anna Delvey’i konu alacağı söylendi.

Sonuçta; başlıklara taşındığı günden bu yana pek çok yapımcının ekrana uyarlamak için Anna Delvey’in hikayesinin peşinden koştuğu biliniyordu. Çünkü ABD’de viral olan hikaye; insanların dikkatini fazlasıyla çekmiş ve Anna Delvey karakterinde ne kadar büyük bir potansiyel olduğu görülmüştü.

Bu noktada; Netflix’le birlikte çalışmaya başlayan Shonda Rhimes’ın Anna Delvey’in haklarını satın alması haliyle ses getirdi.

Shonda Rhimes'ın Netflix’teki İlk Projesi,Pek çok yapımcının peşine düştüğü bu hikaye, hem Rhimes gibi efsanevi bir yaratıcının elinden çıkacak hem de online medya alanında lider olan Netflix platformunda yayımlanacaktı. Kısacası; haberin ilgi çekmesi olağandı.

Kaldı ki New York Magazine’de “How Anna Delvey Tricked New York’s Party People” başlığıyla yayımlanan Anna Delvey’in hikayesi de ilgi çekmeyecek gibi değildi.

Çünkü 26 yaşındaki Anna Delvey (Anna Sorokin), kendisini Alman bir mirasyedi olarak tanıtmış ve etrafındakilerden yüzbinlerce dolar çalmıştı.

Shonda Rhimes Anna Delvey'in Hikayesini AnlatacakSosyetik biri gibi davranan ve rolünü gayet iyi oynayan genç kadın, bankalar, oteller ve arkadaşlarından toplam 275 bin dolar çalmıştı. Anlayacağınız; Shonda Rhimes elindeki hikayeyle birlikte Netflix’te güçlü bir çıkış yapacak gibi görünüyor.

Şirketi Shondaland ile birlikte uzun süre ABD Studios ile çalışan ünlü kişiliğin Netflix’e geçen yıl Ağustos ayında geçtiğini de ayrıca belirtelim. Şirketle 5 yıllık anlaşma imzalayan ve anlaşmasının ilk yılında olan Rhimes’ın platformdan 300 milyon dolar civarında kazanç elde edeceği de elde edilen bilgiler arasındaydı. Ve görünen o ki Shonda Rhimes’ın aldığı hikayeyle ilk serisinde başarıyı yakalaması fazlasıyla muhtemel!

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum