Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Shiba Inu Yakımları Sürerken Akıllı Sözleşme Kullanımı Artıyor

Shiba Inu üzerindeki ağ verileri iyileşmeye devam ediyor. Düzenli olarak yapılan yakımlar ise fiyata olumlu etki ediyor. Detaylar haberde…
Shiba Inu Yakımları Sürerken Akıllı Sözleşme Kullanımı Artıyor
Son Güncelleme: 
Yorum

Analitik izleme platformu WhaleStats’ın verilerine göre balina adresleri arasındaki Shiba Inu kullanımı son 24 saat içinde yüzde 600’den fazla arttı. Kripto para piyasasındaki toparlanmanın ortasında, balinaların varlıkları ise 1.4 milyar dolara ulaştı.

Ağdaki artış büyük adreslerin kripto para birimi ile daha aktif bir şekilde etkileşime girdiğini gösteriyor. Sözleşme ile etkileşim, kesin bir satın alma işlemi olduğunu kanıtlamıyor. Balinalar ağ üzerindeki sözleşmelerin izin verdiği tüm işlevleri kullanabiliyor.

En çok kullanılan akıllı kontratlar
Kaynak: WhaleStats

Piyasadaki kripto para birimlerinin çoğunluğu hızla iyileşirken, Shiba Inu da trendi takip ediyor. Meme token son 24 saat içerisinde yüzde 15’in üzerinde yükseliş kaydetti.

Piyasadaki olumlu hareketler, büyük bir satın alma olayı olmasa bile, balina adresleri üzerindeki Shiba Inu varlıkların artmasına neden oldu.

SHIB Yakımları Sürüyor

SHIB saatlik grafik
Kaynak: TradingView

Diğer yandan Shiba Inu yakımları düzenli olarak sürüyor. Shibburn tarafından aktarılan son bildirime göre son 24 saat içerisinde 49 milyon SHIB token yakımı gerçekleşti. Token yakımları, fiyat yükselişinin ortasında geldi.

Kripto para birimi yüzde 15’ten fazla yükselerek 0.00002700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Shiba Inu’nun yükselişi, Bitcoin fiyatının artması sonrası gerçekleşiyor.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%