Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive

İlk 15 İçindeki Altcoin için Yüzde 120’lik Patlama Beklentisi!

Kripto piyasasının ünlü ismi, Polkadot ağının yerel para birimi DOT için yüzde 120'lik patlama beklentisini ortaya koydu. Fiyat nereye gidecek? Detaylar;
İlk 15 İçindeki Altcoin için Yüzde 120’lik Patlama Beklentisi!
HABER GİRİŞ
SON GÜNCELLEME

Polkadot ağının yerel kripto para birimi DOT, son dönemde dijital varlık piyasasında en iyi performans gösterenler arasında yer aldı. Altcoin, haftalık bazda yüzde 10’a varan fiyat artışı kaydederek yatırımcısının yüzünü güldürdü.

DOT için analistlerin yükseliş tahminlerinin, özellikle belirli kilit direnç seviyelerini aşması halinde fiyatın 10 dolar ve ötesine potansiyel sıçramalar gösterebileceği üzerinde yoğunlaşması dikkat çekiyor.

DOT Ne Kadar Yükselebilir?

Altcoin için yükseliş yanlısı olan isimlerden popüler girişimci Ted, sosyal medya platformu X hesabından yaptığı açıklamada kısa süre önce tokenın önemli bir destek bölgesini yeniden test ettiğini savundu.

DOT’un değerinin 7 dolar seviyesini aşması halinde önümüzdeki birkaç ay içinde 10 dolara yükselebileceğine inandığını ifade etti.

Ted Pillows'un DOT 10 Dolar Olacak Beklentisi
Kaynak: X / @TedPillows

Cryptowzrd ve Jesse Olson, yükseliş tahminlerini sunan diğer iki isim oldu. İlki, bir sonraki boğa koşusunun DOT, 9,60 dolar bölgesini aştığında başlayacağını düşünüyor.

GCM Yatırım Banner

Analist, açıklamasında, “9,60 doların üzerinde, 15,80 dolara doğru başka bir yükseliş eğilimi daha görüyoruz. Beşinci dalga daha güçlü geliyor ve çoğu bunu kaçıracak.” öngörüsünde bulundu.

Cryptowzrd'nin DOT'tan Beklentisi Büyük
Kaynak: X / @cryptoWZRD_

Jesse Olson, daha da ileri giderek DOT’un mevcut durumunun yatırımcılara altı ay önce gözlemlenenle aynı satın alma fırsatını sunduğunu iddia etti. Varlığın fiyatı, Kasım başında 5 doların altındaydı ve Mart ortasında neredeyse 12 dolara yükseldi.

Bir milyonun üzerinde takipçisi bulunan sosyal medyanın aktif isimlerinden Ash Crypto ve Michael van de Poppe, yakın zaman önce bu konuda görüş bildirenler arasında yer alıyor.

Ash, DOT birikimini hala elinde tuttuğunu itiraf ederek, iki yılın en yüksek seviyesi olan 15 dolara doğru bir fiyat rallisi öngörmüştü.

Michael van de Poppe ise Polkadot’un yıllar içinde temel ilerleme gösterdiğini ve rotasyonun yakın olduğunu iddia etmişti. Ayrıca varlığı kişisel portföyüne eklediğini de açıklamıştı.

DOT Fiyatı 7 Doların Üzerinde Seyrediyor
Kaynak: Piyasa.Paratic.com

DOT’a değinen en iyimser analist olarak dikkat çeken kripto meraklısı Thomas Kralow ise bir sonraki boğa koşusu sırasında 100 dolara doğru şaşırtıcı bir fiyat patlaması öngörmüştü.

Manşet Haberleri

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Sponsorlu | 2024/1Ç Kar/Zarar 34.76%/65.24%
Yatırımlarınızı GCM Yatırım Aracılığıyla Yönetin
Kişisel Yatırım Temsilciniz ve Piyasa Analizlerine Ücretsiz Ulaşın