Yatırım yapmaya başla!

Samsung ile YouTube Arasında Kullanıcıları Memnun Edecek İş Birliği

Samsung akıllı telefon kullanıcılarına YouTube Premium hizmetini hediye ediyor.
Samsung ile YouTube Arasında Kullanıcıları Memnun Edecek İş Birliği

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, dünya çapında her yıl milyonlarca akıllı telefon satışı gerçekleştiriyor. Pazarın bir numaralı üreticisi konumunda olan şirket, bu payını kaptırmamak adına kullanıcılarına yönelik kampanyalar yapmayı da ihmal etmiyor. Akıllı telefon kullanıcılarının en çok kullandığı uygulamaların başında YouTube’un geldiğini söyleyebiliriz. Bilindiği üzere YouTube normal kullanıcılarına reklam gösterimleri yapıyor.

Son dönemde ise şirket ayrıcalık isteyenler için YouTube Premium hizmetini devreye aldı. Aylık ücret ödeyerek Premium paket alan kullanıcılar, reklam gösterimine maruz kalmıyor ve çevrimdışı izleme gibi ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. Samsung ile YouTube arasında yapılan iş birliği ile kullanıcılara Premium paketi hediye edilecek. Kampanyadan tüm Galaxy kullanıcıları yararlanacak. Kampanya 2 ve 4 aylık seçenekler ile kullanıcılara sunulacak.

Samsung Kullanıcılarına Premium Hediyesi

Samsung Kullanıcılarına Premium Hediyesi

Samsung ile YouTube arasında yapılan anlaşma ile Galaxy akıllı telefon kullanıcıları Premium hediyesi kazanacak. Kampanyaya 14 Şubat 2020 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında katılmak mümkün olacak. Kullanıcılar 2 ve 4 ay olmak üzere Premium hizmetinden ücretsiz olarak yararlanabilecek. Üstelik Premium paketinin içerisinde YouTube Music uygulaması da kullanıcılara sunulacak. 4 aylık üyelik seçeneğinden Galaxy S20 ailesi ve Galaxy Z Flip’i satın alan kullanıcılar yararlanacak. Diğer Samsung kullanıcılarına ise 2 aylık Premium abonelik hediye edilecek.

Söz konusu telefonların belirtilen tarihler arasında satın alınması ve aboneliğin etkinleştirilmesi gerekiyor. Teknoloji devinden katılım koşullarına dair yapılan açıklamada, “Teklif, yalnızca hâlihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunulmaktadır.” ifadelerine yer verildi.

Kullanıcılar hizmetten yararlanmak için YouTube üzerinden oturum açabilir ve ‘YouTube Premium Üyesi Olun’ bölümü üzerinden ilgili işlemleri gerçekleştirebilir. Kampanyaya dair tüm bilgilere bu adresten ulaşabilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum