Yatırım yapmaya başla!

Samsung’un Mobil Tarayıcısı One UI Arayüzü ile Uyumlu Hale Geldi

Samsung akıllı telefonları için geliştirdiği internet tarayıcısı One UI arayüzü ile uyumlu hale geldi. Yeni arayüz ile beraber tarayıcıya karanlık mod desteği de gelmiş oldu.
Samsung’un Mobil Tarayıcısı One UI Arayüzü ile Uyumlu Hale Geldi

Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticisi Samsung, geliştirdiği cihazların yanında çeşitli yazılımlar ile boy göstermekte. Şirketin piyasaya sunduğu akıllı telefonların içerisinde gömülü olarak kendi internet tarayıcısını sunuyor. Hatta bu tarayıcıyı başka akıllı telefon kullanıcıları da mobil mağazalardan indirerek kullanma imkanına sahipler. Güney Koreli teknoloji devinin Android için geliştirmiş olduğu mobil tarayıcı geçtiğimiz günlerde 1 milyar aktif indirme sayısına ulaşmıştı.

Yüksek kullanıcı kitlesine sahip olan tarayıcı, şirketin yeni nesil One UI arayüzü ile uyumlu hale geldi. Bununla beraber mobil tarayıcıya tüm web sitelerinde çalışacak şekilde karanlık mod entegre edilmiş oldu. Şirketin kendi akıllı telefonları için geliştirmiş olduğu One UI arayüzü, Android Pie sürümü ile kullanıcılara sunulmuştu.

Samsung’ta One UI Rüzgarı

Samsung’ta One UI Rüzgarı

Samsung’un mobil internet tarayıcısı için ilk önemli güncelleme geçtiğimiz ay içerisinde beta sürüm için yayınlanmıştı. Bu hafta içerisinde ise Samsung kullanıcıları, One UI arayüzüne eklenen tüm yeni özellikleri deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Gelen güncelleme ile beraber mobil tarayıcıda görüntülenecek tüm siteler One UI arayüzü ile uyumlu hale gelmiş olacak. Bu durm beraberinde web sitelerinin karanlık tema ile görüntülenmesine olanak sağlıyor.

Mobil tarayıcı üzerinde sitelerin karanlık arayüz ile görüntülenmesi, telefonların güç tüketimine olumlu yönde etki edecektir. Karanlık mod furyası pek çok uygulamada olduğu gibi Samsung dünyasında da son derece önemli bir yere sahip oldu. One UI arayüzü ile beraber görüntülenen web sayfalarını karanlık tema ile görüntülenmesi kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkileyecektir.

Reklam Koruması Güncellendi

Reklam Koruması Güncellendi

Samsung mobil tarayıcısını kullanan kullanıcılarına iyi bir arayüz desteğinin yanı sıra gizlilik konusunda da daha iyi bir deneyim sunacak. Smart Anti-Tracking özelliği ile kullanıcıların yaptığı aramalarla ilgili reklam gösterimlerinin çeşitli web sayfalarında karşılarına çıkması engellenmiş olacak.

Bu durum Samsung’un kendi tarayıcısını kullanan kullanıcıların daha az reklam gösterimine maruz kalması anlamına geliyor. İnternet üzerinde takip edilmelerini daha zor hale getirmek isteyen kullanıcılar, tarayıcının Ayarlar/Gizlilik ve Güvenlik/Akıllı İzleme özelliğini aktif edebilirler. Smart Anti-Tracking özelliği web tarayıcının varsayılan ayarlarında kapalı olarak geliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum