Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Samsung Kablosuz Powerbank ile Şarj Deneyimini Bir Üst Seviyeye Taşıyor

Güney Koreli teknoloji şirketi Samsung’un yeni tanıttığı powerbank cihazı kablolu ve kablosuz olarak şarj desteği sağlıyor.
Samsung Kablosuz Powerbank ile Şarj Deneyimini Bir Üst Seviyeye Taşıyor

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Samsung, ürün yelpazesi olarak çok geniş bir kitleye hitap ediyor. Şirket bilindiği üzere akıllı telefon pazarında en yüksek satış oranına sahip olmakta. Yeni nesil amiral gemileri, giriş ve orta seviye ile akıllı telefon pazarını adeta domine eden Samsung her geçen gün payını artırmaya devam ediyor. Şirket bilindiği üzere akıllı telefon üretmekle kalmıyor bu cihazlara yönelik çevresel ürünler de geliştiriyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının başını ağrıtan başlıca sorunlardan birisi şarj süresi olmakta. Üreticiler yeni nesil telefonlarında daha büyük bataryalara yer verseler de yoğun kullanımda yüksek pil süresi elde etmek zorlaşıyor. Bu da kullanıcıların hemen her an cihazlarını şarj etme ihtiyaçlarını doğuruyor.

Bu ihtiyaç için en işlevsel ürün ise powerbank cihazları olmakta. Samsung da akıllı telefonlarının yanında powerbank üretimi yapan bir şirket. Teknoloji devinin piyasaya sunduğu son ürün şarj deneyimini bir üst seviyeye taşıyor.

Samsung’dan Kablosuz Powerbank

Samsung’dan Kablosuz Powerbank

Samsung’un geliştirmiş olduğu yeni nesil akıllı telefonların büyük bölümünde kablosuz şarj desteği mevcut. Ancak powerbank ürünleri için henüz böyle bir özellik geliştirilmemişti. Samsung’un son tanıttığı powerbank, telefonları kablolu ve kablosuz olarak şarj edebiliyor. Ürün 10 bin mAh bataryası ile hızlı ve yüksek şarj imkanı sunuyor. Kablosuz powerbank’ın kullanılabilmesi için şarj edilecek ürünlerin kablosuz şarj özelliğini desteklemesi yeterli oluyor.

Farklı güç değerlerini destekleyen powerbank, Quaick Charge 2.0 ve Samsung Fast Charge özelliklerine de sahip. Dolayısıyla kullanıcılar akıllı telefonlarını hızlı ve kablosuz şekilde şarj edebilecekler. Şarj durumunun takip edilmesi için benzer ürünlerde olduğu gibi 4 adet küçük LED ışıklandırmasına yer verilmiş.

Şarj Süresi Memnun Edici

Şarj Süresi Memnun Edici

Samsung’un kablosuz şarj desteğine sahip powerbank ürünü testlerde de oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Kablolu ve kablosuz şarj performansları ölçülen ürün üzerinde bazı akıllı telefonların şarj süresi dikkat çekiyor. 4.000 mAh bataryası bulunan Redmi K20 Pro üzerinde yapılan testte cihazın tamamen şarj edilmesi sadece 100 dakika sürüyor. Samsung’un Galaxy Tab S5 tablet ürünü ise 2 saatte powerbank tarafından tamamen şarj edilebiliyor.

Bununla beraber yapılan testlerde 1500 kez başarılı şekilde dolum yapılabildiği belirtiliyor. Uzun ömür bakımından cihazı kullanıcıyı memnun edeceği söylenebilir. Cihaz kablosuz şarj desteğine sahip olması nedeniyle diğer powerbank ürünlerinden biraz daha pahalı. Yurt dışında 59.90 dolardan satışa çıkan ürün ülkemizde 300 TL seviyesinden satılıyor.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum