Yatırım yapmaya başla!

Samsung, Hindistan’daki Kullanıcıları için WhatsApp Destek Hattı Oluşturdu

Teknoloji devi Samsung, Hindistan’daki kullanıcılarına WhatsApp üzerinden teknik destek vermeye başladı.
Samsung, Hindistan’daki Kullanıcıları için WhatsApp Destek Hattı Oluşturdu

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Samsung, hemen her ülkede milyonlarca kişiye çok sayıda ürün ve servis hizmeti sağlıyor. Akıllı telefon, akıllı televizyon ürünleri başta olmak üzere teknoloji sektöründe her ihtiyaca yanıt veren şirket, bu ürünlerin hizmet sürecini de aktif bir şekilde yürütüyor. Bilindiği üzere son dönemde dünya genelinde Corona virüsünün etkileri kısa sürede göründü. Son günlerde bu etkilerin en çok görüldüğü ülkelerden birisi ise Hindistan olmakta.

Çin’den sonra dünyanın en büyük nüfusuna sahip olan ülkede, son rakamlara göre vaka sayısı 700 bine yaklaştı. Hayatını kaybeden insan sayısının ise 20 bine yaklaştığı belirtiliyor. Ülkenin pek çok yerinde karantina uygulanıyor. Samsung bu süreçte ülkedeki kullanıcılara daha iyi hizmet vermek adına yeni bir destek hattı oluşturdu. Güney Koreli şirket Hindistan’daki kullanıcılarına Whatsapp üzerinden destek vermeye başladı.

Hindistan’da WhatsApp Desteği

Hindistan’da WhatsApp Desteği

Samsung’un dünya genelinde en çok kullanıcısının bulunduğu başlıca ülkeler arasında Hindistan yer alıyor. Özellikle akıllı telefon kullanımında büyük bir artış yaşandığı belirtiliyor. Son dönemde COVID-19’un ülkedeki olumsuz etkisi nedeniyle şirket yeni bir destek hattı oluşturdu. Güney Koreli şirket bu ülkedeki kullanıcılarına WhatsApp üzerinden ürün ve servis desteği verecek. Şirketin dünya genelinde en fazla kullanıcısı olduğu başlıca ülkeler arasında Hindistan yer alıyor.

Dolayısıyla Samsung’un bu ülkede WhatsApp hattı oluşturması sürpriz değil. Hindistan’daki kullanıcılar 1800-5-SAMSUNG WhatsApp destek hattı üzerinden haftanın yedi günü boyunca hizmet alabilecek. Hizmet saatleri 09:00 ila akşam 18.00 olarak belirlendi Kullanıcılar bu hat üzerinden kendilerine en yakın teknik servis noktalarını öğrenebilecek.

Aynı zamanda cihazların kurulumuna yönelik bilgi almak mümkün olacak. Teknoloji devi WhatsApp’ın yanı sıra uzaktan destek, canlı sohbet ve müşteri hizmetleri üzerinden de kullanıcılara ihtiyaca yönelik yardım sunuyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum