Yatırım yapmaya başla!

Son Teknoloji Ürünü Robotların Arenadaki Savaş GörüntüleriHayatımızın birçok alanını kaplamakta olan teknoloji hızla gelişmekte ve yenilenmektedir. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi hayatımızı kolaylaştırmakla birlikte bizleri az da olsa korkutmakta.

Özellikle yakında insan gücüne sahip olunacağı iddia edilen robotlar, teknolojinin gelişmesinde oldukça etkili olmaktadır. Duyulara bile sahip olunacak robotlar tasarlanıyor.

Bu robotların bir de soluk kesen savaşları var. Bu savaşlar robotların güçlerinin ölçülmesi amacı ile geniş bir alanda, seyirciler karşısında savaştırılıyor. Bu savaşlar insanlar tarafından uzaktan kumanda ile komuta edilerek gerçekleştiriliyor. Şimdi sizleri heyecanlı bir görsel şölen oluşturan robot savaşları ile başbaşa bırakıyoruz. İyi seyirler.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum