Paylaşım

Robert Rodriguez ile James Cameron’ın İmzasını Taşıyan Alita: Battle Angel’dan İlk Fragman!

 

200 milyon dolarlık bütçesiyle olduğu kadar yıldızlarla dolu kadrosuyla da epey dikkat çeken film Alita: Battle Angel’dan ilk fragman geldi. Ve sizin de gördüğünüz gibi fragmanından ne kadar iddialı bir yapım olacağı rahatlıkla anlaşılıyor.

James Cameron’un uzun süredir yapmak için can attığı (live action movie) filmden gelen ilk görüntüler gerçekten nefes kesiyor. Sonuçta; kendisi en iyi bilim kurgu filmleri arasındaki Avatar ve Terminatör’e imzasını atmış bir yetenek!

Efsanevi Titanik’in yönetmenlik koltuğunda oturduğundan bahsetmiyorum bile! Neticede; pek çok ödüllü filmle tanınan James Cameron’un uzun zamandır ağzından düşürmediği bir yapım, haliyle merak uyandırıyor. İşte tam da bu noktada yayınlanan fragman merakları az da olsa giderdi diyebiliriz. Veya daha da arttırdı!

Yukito Kishiro’nun Gunm (Guhn-Muh) isimli 9 kitaplık manga serisinin ilk iki kitabının anime uyarlaması olarak lanse edilen film, hikayesiyle, kadrosuyla ve çekim teknikleriyle baş döndürüyor.

Mesela; yönetmen koltuğunda en iyi filmler listesi denildiğinde akla gelen Günah Şehri, Gün Batımından Şafağa, Desperado gibi başyapıtlarla hafızalara kazınmış Robert Rodriguez oturuyor. Öte yandan; oyuncu kadrosu da yıldızlar geçidi gibi!

Nitekim filmde; Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Ed Skrein, Mahershala Ali, Jackie Earle Haley, Eiza Gonzales, Jorge Lendeborg Jr. gibi isimlerin muhteşem oyunculuklarıyla karşılaşacağız. Neticede; Cameron’ın yapımcılığını Jon Landau ile birlikte üstlendiği filmde Alita: Battle Angel, ABD’de 20 Temmuz 2018’de vizyona girecek. Ve görünen o ki hedefi tam 12’den vuracak!

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur