Yatırım yapmaya başla!

Obama Çifti Netflix’te Program Yapacak!

Barack Obama ile eşi Michelle Obama’nın, ünlü medya sağlayıcısı Netflix için program yapacağı söylendi. Görüşmeler devam ederken, haberin detayları şöyle;
Obama Çifti Netflix’te Program Yapacak!

Eski ABD Başkanı Barack Obama’nın Netflix’te program yapmak üzere şirketle ön görüşme aşamasında olduğu söylendi. New York Times’ın haberine göre; anlaşma sağlanırsa Barack Obama ile eşi Michelle Obama, ilham verici hikayeler üzerine yoğunlaşacak.

Söz konusu program ayrıca, iklim değişikliği, göç ve sağlık hizmetleri gibi alanlarda yoğunlaşacak. Öte yandan; Michelle Obama ise Beyaz Saray’da da yaptığı gibi beslenme gibi konularda program yapacak.

İlaveten; habere göre Barack Obama programı, Donald Trump’a karşılık vermek için kullanmayacak.

Barack Obama ile eşi Michelle Obama Programlarda Trump'a Karşılık VermeyecekGörüşmeler henüz bitmemiş olmasına ve taraflardan haberi doğrulayıcı nitelikte bir açıklama yapılmamasına rağmen, programın hayata geçirilme ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor. Ve olasılıklar arasında eski ABD Başkanı Barack Obama’nın programın sunuculuğunu ya da yapımcılığını yapma söylentileri var.

Ayrıca Netflix iddialarına doğrudan yanıt vermese de Obama’nın danışmanlarından olan Eric Schulz, haberin doğruluğuna yeşil ışık yaktı.

Obama Çifti Netflix’te Program Yapacak İddialarObama çifti hakkında; onların diğerlerine ilham vermek için hikaye anlatma konusunda çok başarılı olduğunu belirterek; “Obamalar diğerlerine yardım etmek ve hikayelerini paylaşmak için yeni yollar arıyorlar” yorumunu yaptı. Geçtiğimiz günlerde Ryan Murphy ile 300 milyon dolarlık anlaşma imzalayan Netflix ise konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti.

Neticede; Obama çifti ile Netflix arasındaki anlaşma, her iki tarafa da kazandıracağa benziyor.

Obama Çifti Netflix'le Görüşme AşamasındaZira online platform, milyonlarca seveni olan Obama çiftinin programları sayesinde prestijini ve kazancını arttıracaktır. Obama çifti de bu şekilde çalışmalarına devam ederek, sosyal konulardaki sorumluluklarını yerine getirebilecektir.

Sonuç olarak; piyasa değeri 100 milyar dolara çıkan Netflix, yaptığı hamlelerle yakın zamanda yeni bir rekorla gündeme gelebileceği yönünde fikir veriyor.

Kaldı ki halihazırda 117 milyon abonesi olan Netflix’ten kısa süre önce yapılan açıklama, şirketin şimdiden bir sonraki 100 milyon abonenin hazırlığını yaptığını göstermişti. Ve Obama çiftinin olası programı, hiç şüphesiz platformun yeni abone sayısına katkıda bulunacaktır.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Sinema kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum