Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

NFT Şirketi Animoca Brands, Bondly’e Yatırım Yaptı

Şirket bu yatırım ile NFT varlıkların zincirler arası kullanımını geliştirmeyi amaçlıyor.
NFT Şirketi Animoca Brands, Bondly’e Yatırım Yaptı
Son Güncelleme: 
Yorum

NFT oyun geliştiricisi Animoca Brands, yine aynı alanda faaliyet gösteren bir platform olan Bondly’ye önemli bir yatırım yaptığını duyurdu. Açıklamaya göre Animoca, yatırımın ardından Bondly’de çoğunluk hissesine sahip olacak.

Animoca başkanı ve kurucu ortağı Yat Siu, Bondly’ye yaptığı yatırımla ilgili, “NFT’ler aracılığıyla gerçek dijital mülkiyeti yönlendirmemize önemli ölçüde yardımcı olacağı için Bondly’de çoğunluk hissesi aldık. Bunun oyunlarımızın geleceği için önemli olduğunu düşünüyoruz.” diye konuştu.

Yatırımın bir parçası olarak, Bondly’nin platformu ve zincirler arası köprüler dahil NFT teknolojisi, Animoca’nın oyun ürünlerine dahil edilecek. Animoca, oyuncuların oyun içi NFT varlıklarını farklı blok zinciri ağları arasında taşımasını sağlamak için Bondly’nin NFT teknoloji çözümleri paketini kullanmak istiyor.

Bondly yatırımı, Animoca’nın Mayıs ayında şirketi 1 milyar dolarlık değerlemeye iten başarılı bir sermaye artırımının ardından attığı son adım oldu. Animoca şu anda OpenSea ve Dapper Labs gibi NFT alanında önde gelen isimler de dahil olmak üzere 100’den fazla şirkete yatırım yapıyor.

Animoca’nın satın alınması, Bondly’nin Temmuz ayında bir güvenlik sorunu yaşaması sonrasında gerçekleşti. Bu olay sonrası projenin yerel tokeni, şüpheli bir istismar raporları arasında %60 değer kaybı yaşamıştı.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu | 2023/1Ç Kar/Zarar %31.81/68.19%