Paylaşım

Netflix’in Yeni Suç Dizisi “Seven Seconds” için Geri Sayım!

 

Bu yıl için ne gibi planları olduğunu geçtiğimiz sene yapılan açıklamalardan anlasak da Netflix’in yükselişi karşısında tepkisiz kalmak mümkün değil. Zira popüler platform, neredeyse her gün yeni bir projesinin duyurusunu yapıyor.

Diğer bir ifadeyle; 2018’de 80 yeni filmle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Netflix, filmlerinin yanı sıra çok sayıda dizi projesi de hedeflemiş olmalı. Sonuçta; senenin başından bu yana birçok yeni Netflix dizisi gördük. Ve Şubat’ta yayınlanacak olan Seven Seconds da onlardan bir tanesi.

Aksiyon dolu bir suç dizisi olan Seven Seconds, ırk ayrımcılığı gibi sosyal konulara gönderme yaparken yedi saniyenin hayatları alt üst edebildiği bir atmosferde geçiyor.

Daha açık söylemek gerekirse; olaylar beyaz bir polisin arabayla siyahi bir gence çarparak onu ağır yaralaması ile başlar ve gerilimin artmasıyla bir çıkmaza dönüşür.

Öte yandan; dizinin kadrosu da epey sağlam görünüyor. Nitekim The Killing’in yaratıcısı Veena Sud’un imzasını taşıyan yeni Netflix dizisinin oyuncuları arasında; Regina King, Clare-Hope Ashitey, Russell Hornsby, Beau Knapp, Michael Mosely, David Lyons, Raul Castillo ve Zackary Momoh yer alıyor. Bakalım, Seven Seconds Netflix’in başarısına başarı katan dizilerinden biri olabilecek mi?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur