Yatırım yapmaya başla!

Netflix Mobil Uygulamasına Yeni Güncelleme Yolda!

Netflix, önümüzdeki günlerde Android ve iOS uygulamaları için içeriklerine önizleme güncellemesi getireceğini duyurdu. İşte detaylar…
Netflix Mobil Uygulamasına Yeni Güncelleme Yolda!

Netflix’in dünyanın hemen her yerinde milyonlarca abonesi bulunuyor. Değeri 100 milyar doları aşan Netflix, abonelerine film, dizi ve belgesel ağırlıklı son derece zengin bir içerik portföyü sunuyor.

Son yıllarda en popüler video yayın sitelerinin başında gelen Netflix, dünya genelinde 100 milyon aboneyi geçmiş durumda. Böylesine büyük kitlelere hitap eden Netflix’in mobil uygulamaları da milyonlarca insan tarafından indirilmekte. Şirketin ürün başkan yardımcısı Todd Yellin’den mobil uygulamaları ilgilendirecek açıklamalar geldi.

Video Önizleme Özelliği Geliyor!

Netflix önümüzdeki günlerde Android ve iOS uygulamaları için kullanıcıları memnun edecek bir güncelleme yayınlayacak. Şirketin üst düzey yetkilisi Todd Yellin yaptığı açıklamada mobil uygulamalarına video önizleme özelliğinin ekleneceğini belirtti.

Güncelleme sonrasına mobil uygulamanın kullanıcıları, Netflix’te bulunan içeriklerin 30 saniye boyunca dikey olarak önizleme görüntülerini izleyebilecekler. Daha önce masaüstü platform için getirilmiş bu özellik, önümüzdeki günlerde Android ve iOS olmak üzere mobil uygulamalarında da kullanılabilir durumda olacak.

Güncelleme Nisan Ayında Hazır Aktif Olacak

Netflix yetkilisi Todd Yellin, Netflix’teki mobil uygulama kullananların tüm platformun %20’sine denk geldiğini açıkladı. Yellin ayrıca abonelerin yarısından fazlası ise hizmete erişmek için mobil uygulamaları kullandığını söyledi.

Uygulamaların geniş bir kitle tarafından kullanıldığını bu rakamlara bakarak görebiliyoruz. Mobil uygulamalara gelecek olan video önizleme güncellemesi Nisan ayında kullanıcıların hizmetine sunulmuş olacak. Mobil uygulamalara gelecek olan video önizleme güncellemesinin tanıtımını videodan izleyebilirsiniz.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum