Yatırım yapmaya başla!

NASA Keşif Aracının 5 Yıl Boyunca Mars’ta Çektiği Tüm Görüntülerİnsanlık her geçen gün uzayın derinliklerinde çeşitli araştırmalar yapmak için ardı arkası kesilmeyen çalışmalarını sürdürüyor. NASA 2011 yılında Mars’ta araştırmalar yapmak amacıyla keşif aracı göndermişti. Araç sayesinde Mars ile ilgili çokça bilgiye ulaşıldı.

Videoda NASA’nın Mars’a gönderdiği keşif aracının 5 yıl boyunca çekmiş olduğu tüm fotoğraflar kullanılarak oluşturulmuş time lapse görüntülere tanık oluyorsunuz. Keşif aracı görev süresinde binlerce fotoğraf çekmiş ve Mars ile ilgili sayısız veri elde edilmesine önayak olmuştur.

Mars gezegeni bünyesinde bulundurduğu pek çok özellik ile samanyolu galaksisindeki gezegenler arasında, Dünyaya en çok benzeyen gezegen olarak bilinmektedir. Mars’a gönderilen keşif aracı, gezegende su varlığını tespit etmek ve canlı yaşamı olup olmadığına dair somut bilgiler elde etmek için, hatta ileride insan ırkının Mars’ta yaşamasının ne derece mümkün olduğunu tespit etmek için gönderilmişti.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı

Bunu okuyan bunları da okurSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum