Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Müzik Dinleyebileceğiniz Bir Güneş Gözlüğü: “Zungle Panther”

Müzik Dinleyebileceğiniz Bir Güneş Gözlüğü: “Zungle Panther”
Son Güncelleme: 
Yorum

Günümüzde teknolojik ilerlemeler durdurulamaz hale geldi. Her yıl, her gün ve neredeyse her saat yeni bir teknolojik buluş gündeme geliyor. Bundan yaklaşık olarak 15 ila 20 yıl öncesine kadar bizlere deli saçması gibi gelen ileri teknoloji ürünleri artık elimizin altındalar. Asrın buluşu olarak nitelendirilen ve dünyanın gelmiş geçmiş en çok satan ürünleri arasında yer alan akıllı telefonlar bile popülerliğini yitirmek üzereler.

Hayatımıza büyük bir kolaylık sağlayan bu cihazlar, şimdilerde ise gelişimleriyle bizleri korkutuyorlar. Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile başlayan son yıllardaki bu macera, akıllı saatler ve hatta akıllı diş fırçası Oral B Genius 9000 gibi gündelik eşyaları da içerisine almaya başladı. Şimdi ise bu akıllı teknoloji karşımıza müzik dinlenilebilen bir güneş gözlüğü ile geliyor. Hem şıklığı hem de işlevselliğiyle yanınızdan ayırmayacağınız bu eşsiz teknoloji ürününe dilerseniz yakından bir göz atalım.

Zungle Panther Nasıl Bir Tasarıma Sahip?

Zungle Panther Nasıl Bir Tasarıma Sahip?Los Angeles merkezli bir teknoloji şirketi olan Zungle, yeni bir giyilebilir teknoloji tasarlayıp geliştirdi. Zungle Panther adı verilen bu yeni ürün, ses ekipmanlı Ray-Ban görünümlü gözlükten oluşuyor. Bu şık gözlük ile ilgili en şaşırtıcı özellik, elbette ki ses dalgalarını, herhangi bir kulaklık olmadan kulaklarınıza iletebiliyor olması. Bir kemik iletim ses sistemi ile çalışan bu etkileyici cihaz, direkt olarak kafa tasınızın içerisini titreştirerek şarkıları rahatlıkla duymanızı sağlıyor.

Müzik Dinlenebilen Güneş Gözlüğü Nasıl Çalışıyor?

Müzik Dinlenebilen Güneş Gözlüğü Nasıl Çalışıyor?Zungle üretimi bu ürün, sadece lüks bir güneş gözlüğü gibi görünse de 0.04 kilogramlık bu harikalar Bluetooth ile etkileşime girebilerek telefonunuzdan seçtiğiniz şarkıları dinlemenize olanak tanıyor. Değiştirilebilir lensler ile birlikte beş farklı renk seçeneğiyle karşımıza gelen Zungle Panther güneş gözlükleri, sadece bir saatte şarjını tamamlayabilip, dört saat boyunca işlevselliğini sürdürebiliyor.

Zungle Panther Güneş Gözlüğünün Fiyatı Ne Kadar?

Zungle Panther Güneş Gözlüğünün Fiyatı Ne Kadar?Kulağınıza hiçbir cihaz takmadan, sadece Zungle Panther güneş gözlüklerini gözünüze takarak sınırsız müzik keyfi yaşayabileceksiniz. Oldukça güvenli bir sistem ile donatılan bu güzellikler Aralık 2016’dan itibaren piyasaya sürülecek. Fakat Zungle Panther gözlükleri daha şimdiden Kickster’ın yürütmüş olduğu bir kampanya ile 89 dolarlık fiyat etiketleriyle satışa sunuluyor. Eğer ki bu ürünü şimdi değil de piyasaya sürüldükten sonra satın almak isterseniz, bu gözlüklere sahip olmak için 149 doları gözden çıkarmanız gerekebilir.

Fazlasıyla etkileyici bir teknolojik ürün olan Zungle Panther akıllı güneş gözlükleri önümüzdeki yıla damgalarını vurabilirler. Gelecek yıllarda küçük büyük herkesin kullanması muhtemel olan bu tarz akıllı gözlükler, bundan yaklaşık 10 veya 15 yıl öncesine kadar sadece birer hayal ürününden ibaretlerdi. Peki, birlikte incelediğimiz Zungle Panther gözlüklerinden birine sahip olmak ister miydiniz?

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu