Paylaşım

Escobar’ın Sevgilisinin Yazdığı Romandan Uyarlanan “Loving Pablo” için Geri Sayım!

 

Ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar’ın gazeteci sevgilisi Virginia Vallejo imzalı otobiyografik romandan uyarlanan “Loving Pablo” için Türkiye vizyon tarihi 20 Temmuz olarak belirlendi.

Sonuçta; Penelope Cruz ile Javier Bardem’in başrollerde olduğu film, Narcos dizisinden sonra Pablo Escobar’ı ve baronun hayatını çok daha fazla merak edenleri şimdiden heyecanlandırıyor. Öte yandan; Loving Pablo ya da Pablo’yu Sevmek, ünlü uyuşturucu patronunun gazeteci sevgilisi Virginia Vallejo’nun bakış açısını yansıttığı için de dikkat çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Fernando León de Aranoa’nın oturduğu filmin kadrosunda ayrıca Peter Sarsgaard, Julieth Restrepo ve David Valencia gibi başarılı isimler yer alıyor. Fakat pek çok kişi Pablo Escobar’ı Virginia Vallejo’nun gözünden görmek istediği için filmi izlemek istiyor.

Çünkü Vallejo, yaptığı açıklamalarla Narcos’un gerçekleri yansıtmadığını, Escobar’ın oğlunun yalan söylediğini ve belki de onu gerçekten tanıyan tek kişi olduğunu iddia etmişti. İşte bu nedenlerle, Escobar’a başka bir açıdan bakmak istiyorsanız Loving Pablo’yı izlemelisiniz derim.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur