Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kraken CEO’su Powell’a Göre Kripto Şirketleri Geleneksel Finans Sistemini Değiştirebilir

Kraken’in patronu Jesse Powell, kripto para borsaları geleceğine dair konuştu.
Kraken CEO’su Powell’a Göre Kripto Şirketleri Geleneksel Finans Sistemini Değiştirebilir

Kraken CEO’su Jesse Powell , kripto şirketlerinin geleneksel finans için gerçek bir tehdit oluşturduğunu söyledi. Bazı eski işletmeler kripto alanına girerken Powell, kenarda kalanların değişim yaşayacağını belirtiyor.

Powell açıklamasında, “Cash App’in sahip olduğu muazzam çekişi gördük. PayPal, neyse ki onlar için topun üstündeydiler. Sanırım bunu daha çok göreceksiniz ve buna ayak uyduramayan insanların günleri sayılı “ ifadelerini kullandı. İlk olarak Mart ayında planlanan gecikmiş bir Nasdaq listelemesinin ardından, Coinbase IPO artık 14 Nisan’da gerçekleşecek gibi görünüyor .

Kraken Halka Açılmayı Planlıyor

Kraken Halka Açılmayı Planlıyor

Raporlar firmanın değerlemesine göre büyük ölçüde değişiyor. Ancak bazı kaynaklar, şirketin halka arz öncesi fiyatının 100 milyar dolara kadar çıkabileceğini iddia ediyor. Bu, Coinbase’i 59 milyar dolarla Santander ve 44 milyar dolarla Barclays dahil olmak üzere birçok önemli bankacılık kurumundan daha değerli hale getirecek.

Kraken’ın 2022’de halka açılma planları var. Powell, bunun ancak doğru fiyata gerçekleşeceğini vurguladı. Firmanın değerlemesini 20 milyar dolar civarında gördüğü bildirildi. Powell, bu rakamlar hakkındaki görüşü sorulduğunda, bunların haklı olduğunu ima etti. Kraken’in sıfırdan inşa edildiğini çünkü on yıl önce buna benzer hiçbir şeyin olmadığını söyleyerek şu ifadeleri kullandı.

“Gözaltından uzlaştırmaya, eşleştirmeden takas ve ödemelere kadar tüm desteyi oluşturduk. Yani tüm yığını inşa etmek zorunda kaldık çünkü on yıl önce buna başladığımızda hiçbir şey yoktu. “

Kripto şirketlerinin geleceğin olduğunu ve tüm sistemi değiştirme şansı olduğunu da sözlerine ekledi. Geleneksel finans alanındaki kurumların kripto teknolojisinden emin olmak adına bir çalışma yapmadıklarını belirterek, önümüzdeki 10 yıl içerisinde yaşanacak değişm sonrası zor günler yaşayabileceklerini ifade etti.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Ekonomi kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum