Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Piyasalar: Döviz, Altın, Borsa, Kriptolar RSS Interactive
Sponsorlu Yatırım yapmaya başla!

Kullanıcılarına Kişisel Güvenlik Sağlayan ICE ile Tanışın!

Kullanıcılarına Kişisel Güvenlik Sağlayan ICE ile Tanışın!

Bir İngiliz firma tarafından meydana getirilen ICE’nin esas amacı; insanları güvende tutmaktır. Evinize dönerken ya da ara sokaklarda dolaşırken kendinizi güvende hissetmenizi sağlamak isteyen firma, küçük ama etkili bir cihaz olan ICE ile doğru yolda olduğunu kanıtlamıştır. Görüntüsüyle küçük bir aksesuarı andıran ICE, çantalara, cüzdanlara ya da anahtarlıklara takılabilir. Firma, bu cihazla ilgili yaptığı açıklamada, “umarız kimsenin ihtiyacı olmaz ancak acil durumlarda hayat kurtarabilir” cümlesine de yer vermiştir.

Geç saatlerde evinize dönerken tedirgin mi oluyorsunuz? Yolda yürürken bir arabanın size doğru yaklaşarak laf atmasından mı korkuyorsunuz? Tüm endişelerinizi geride bırakacak ICE ile kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

İşte, kişisel güvenliğinizi en üst seviyelere taşıyacak ICE:

Güvenliği En Üst Noktaya Taşıyan Acil Durum Habercisi

Güvenliği En Üst Noktaya Taşıyan Acil Durum HabercisiICE (in case of emergency), Türkçe’de “acil durum olma ihtimaline karşı” anlamına gelmektedir. Kullanım amacına gelecek olursak; başınız sıkıştığında veya yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda, diğer ICE kullanıcılarına, acil durum numaralarınızda bulunan kişilere ve polise haber verebilmektir. Şık tasarıma sahip olan ICE’yi kullanmak için de yapmanız gereken tek şey; ortasındaki tuşa basmaktır. Bu sayede, tehlikede olduğunuzu hissettiğinizde direkt olarak yardım isteyebilirsiniz.

Tuşa bastığınız anda, yakınınızda olan ICE kullanıcıların telefonlarına bildirim gönderilir. Bu bildirimde, yardıma ihtiyacınız olduğu anlatılır. Eğer diğer kullanıcılar size yardım etmek isterlerse, bildirime tıklayarak bulunduğunuz konumu ICE mobil uygulamasındaki GPS üzerinden görebilirler. ICE’nin avantajları bununla bitmiyor. Konumunuzu sadece ICE kullanıcılarına değil, acil durum için belirlediğiniz numaralara ve polise de bildirirerek bir an önce güvende olmanıza imkan tanıyan bu cihazla, kişisel güvenliğinizi en üst noktalara taşıyabilirsiniz.

ICE’nin bir diğer önemli özelliği ise sizin belirlediğiniz bir kelime ile çalışabilmesidir. Örneğin; tedirgin olduğunuz bir durumun içindesiniz ancak cihazınıza ulaşamıyorsunuz. Yardım çağırmanız için daha önceden belirlediğiniz ve sadece sizin bildiğiniz “güvenli kelimeyi” kullanarak ICE’nin devreye girmesini sağlayabilirsiniz. Cihazın marifetleri, bununla da bitmiyor. Geç saatlerde evinize dönerken yanınıza bir arkadaş arıyorsanız, ICE uygulamasından rahatlıkla bulabilirsiniz. Aynı zamanda, yakınınızdaki bir ICE kullanıcısına giden en güvenli yolun rotasını da öğrenerek, kendinizi tamamen güvende hissedebilirsiniz.

Proje sahiplerinin ICE için hazırlamış olduğu tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yalnızca 25 Euro karşılığında sahip olabileceğiniz bu ürünün teslim tarihi ise Mart 2017 olarak belirlenmiştir.

Mükemmel bir proje aşamasının ardından ortaya çıkarttıkları ürün ile başarı merdivenlerini hızlı bir şekilde tırmanmakta olan ICE ekibi, özellikle geç saatlerde evlerine dönen kadınların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamayı amaçlamıştır. Kendisinin küçük ama işlevinin büyük olması nedeniyle şimdiden tam not almayı hak eden ICE, umarız sokakların tehlikeli olduğu ve her günün tedirginlikle geçtiği ülkemizde de kullanışlı hale gelir.Sponsorlu Yatırım yapmaya hemen başla!
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSponsorlu
SAT
AL
Sponsorlu
Sponsorlu
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum