Yatırım yapmaya başla!

Kingston’dan Canvas Serisi Hafıza Kartları Geliyor!

Kingston, tüketicilerin kullanım alışkanlığına göre sınıflandırdığı Canvas serisi hafıza kartlarının tanıtımını gerekleştirdi.
Kingston’dan Canvas Serisi Hafıza Kartları Geliyor!

Dünyanın en büyük depolama birimi üreticilerinden birisi olarak hiç kuşkusuz Kingston’ı gösterebiliriz. Depolama birimlerinin üretimi ve geliştirilmesi için dünyanın önde gelen pek çok teknoloji devi şirketi kıyasıya bir rekabetin içerisine girmiştir. Bunların arasında başlıca firmalardan biri olan Kingston, tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap verecek yeni Canvas serisi hafıza kartlarının tanıtımını gerçekleştirdi.

Pazarda büyük bir yere sahip olan ABD’li bellek üreticisi yeni Canvas serisi hafıza kartlarında kullanıcıların birincil ihtiyaçlarını değerlendireceği şekilde bir üretime gitmiş. 3 farklı kullanıcı profiline göre üretilen hafıza kartları ile tüketicilerin ihtiyaçlarını daha iyi değerlendirmesi amaçlanmış.

İşte Canvas Serisi Modelleri

Canvas serisi hafıza kartlarına göz attığımızda belirgin farklılıklar göze çarpıyor. İlk olarak Canvas Select serisine baktığımızda akıllı telefon kullanıcılarının hedef olarak belirlendiğini söyleyebiliriz. Class 10 UHS-I standardına sahip olan kart 80 MB/s okuma hızlarına ulaşıyor. 128 GB SD kartı olan modelin microSD seçeneğinde 256 GB depolama birimi elde edilebiliyor.

Serinin bir diğer modeli Canvas Go, DSLR cihazlar, kameralar ve yüksek çözünürlükte kayıt almak isteyenler için geliştirilmiş. 90 MB/s okuma hızı ve 45 Mb/s yazma hızının mümkün olduğu Go serisi hafıza kartının SD’de 512 GB microSD’de ise 128 GB modelleri mevcut olmakta.

Son olarak tanıtılan Canvas React modeli ise 4K çözünürlüğe sahip video kaydına olanak sağlıyor. 100 MB/s okuma ve 80 MB/s yazma hızı olan hafıza kartı, SD modellerde 256 GB, microSD modellerde ise 128 GB kapasitelere ulaşılabiliyor.

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum