Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kaybedenler Kulübü 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!

Son yılların en popüler yapımlarından olan Kaybedenler Kulübü, devam filmi ile dönüş yapmaya hazırlanıyor. Filmin vizyon tarihi dahi belli! İşte detaylar...
Kaybedenler Kulübü 2’nin Vizyon Tarihi Belli Oldu!
Yorum

İlk olarak 2011 yılında vizyona giren ve izleyicisi tarafından büyük beğeniyle karşılanan Kaybedenler Kulübü‘nün devam filmi çekileceği haberleri uzun süredir kulislerde konuşuluyordu. Ve beklenen haber geçtiğimiz haftalarda geldi. Evet, Kaan Çaydamlı ve Mete Avunduk‘un bohem hayatlarını merkezine alacak bir devam filmi ile Kaybedenler Kulübü bir kez daha beyazperdede arz-ı endam etmeye hazırlanıyor.

Nejat İşler ve Yiğit Özşener’in başrolleri paylaştığı Kaybedenler Kulübü, 90’ların ortasında yayın yapan efsanevi radyo programını merkezine almaktaydı.

Nejat İşler ve Yiğit Özşener'in başrolleri paylaştığı Kaybedenler KulübüDaha öncesinde çektiği belgesel filmleriyle hafızalarda yer eden Tolga Örnek‘in yönetmen koltuğunda oturduğu film, bu nedenle gerçek ile bağını olabildiğince koruyordu.

Tabii tüm bunların yanı sıra, Kadıköy sokaklarının büyüsünü de izleyicisine aktaran Kaybedenler Kulübü, bohem bir komedi filmi olarak da takdir toplamaktaydı. Hatırlanacağı üzere ilk film, Kaan ve Mete’nin Kaybedenler Kulübü’nü bitirdikleri haberi ile son buluyordu.

Kaybedenler Kulübü Yolda ismiyle gelecek ikinci film ise, ilk filmin bittiği yerden başlayacak.

Kaybedenler Kulübü Yolda ismiyle gelecek ikinci film ise, ilk filmin bittiği yerden başlayacak.Böylelikle adıyla müsemma bir şekilde karakterlerimizin kendilerini yola vuruş hikayelerini seyredeceğimiz film, eğlencesini de maksimize etmeyi hedefliyor. Bu defa Tolga Örnek’in yönetmenlik koltuğunda yer almayacağı filmi Mehmet Ada Öztekin yönetecek.

O da kim diye soranlara hemen ufak bir hatırlatma geçelim; kendisi ilk filmde Rıza Kocaoğlu‘nun canlandırdığı ve koltuktan kalkmamasıyla meşhur olan çevirmenin ta kendisi!

Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı ve koltuktan kalkmamasıyla meşhur olan çevirmenMehmet Ada Öztekin aynı zamanda ilk filmin hikayesini de yaratmış kişi. Yani Kaybedenler Kulübü‘nü en iyi tanıyan ve projeyi başından beri yaratan kişi, bu sefer yönetmen koltuğunda harikalar yaratmaya geliyor. Bir küçük not daha! Kendisi bir dönem ekranlarda fırtınalar estiren Kuzey Güney dizisinin de ilk sezonunda yönetmen koltuğunda yer almaktaydı.

Yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in geçtiğimiz yıl Bodrum Masalı dizisinde birlikte çalıştığı Nejat İşler‘le yakaladığı uyumunun, Kaybedenler Kulübü’ne de yansıyacağına kesin gözüyle bakılıyor. Her ne kadar bu sefer Ahu Türkpençe‘nin hikAyede yer almayacağına kesin gözüyle bakılsa da Yiğit Özşener ve Nejat İşler arasında vuku bulan uyumun ve Kaybedenler Kulübü’nün özgün hikayesinin, harikulade bir film ile karşılaşma ihtimalimizi güçlendirdiğini söyleyebiliriz.

Pekala, Kaybedenler Kulübü Yolda ne zaman vizyona girecek? Sevenlerine, Kaybedenler Kulübü Yolda’nın 16 Mart 2018’de vizyona gireceğini hemen söyleyelim!

Kaybedenler Kulübü Yolda 16 Mart 2018'de vizyona girecek.Bir başka değişle iki uçarı yakın arkadaş olan Kaan ve Mete’nin hikayesi, kış sonrası bizimle olacak ve bir kez daha eğlenceli anları beraberinde getirecek.

Yönetmen Mehmet Ada Öztekin’in, ilk filmden beri bu hikayeyi tasarladığını söylemesi ise filme karşı olan beklentinin daha da artmasının önünü açıyor.

Mehmet Ada Öztekin beklentiyi yükseltiyor.Evet, Kadıköy sokaklarının nevi şahsına münhasır iki radyo programcısını merkezine alan Kaybedenler Kulübü, cesur söylemleri ve eğlenceli duruşu ile yeniden izleyicisi ile bulaşacağı günü beklemeye koyuldu. Ancak su götürmez bir gerçek var ki; onların sıra dışı hikayesinin bir kez daha beyazperdeye renk katacağı! Bekleyip, görelim.

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu