Paratic Piyasalar Mobil Uygulama Icon
Paratic Haber: Ekonomi, Finans RSS Interactive
İNDİR

Kardashian Ailesi 150 Milyon Dolara 5 Sezon Daha Ekranlarda!

Kardashian Ailesi, imza attığı yeni anlaşma ile milyon dolarlar kazanacak. Zira Keeping Up With The Kardashians isimli programları servet değerindeki ücretiyle, 5 sezon daha yayınlanacak!
Kardashian Ailesi 150 Milyon Dolara 5 Sezon Daha Ekranlarda!
Yorum

Alınan yeni karara göre, ABD’nin en ünlü reality showları arasındaki Keeping Up With The Kardashians, 5 sezon daha devam edecek. Yani her bir üyesinin hayranlıkla ya da merakla takip edildiği Kardashian Ailesi, sansasyonel kişilikleri ve renkli hayatları sayesinde milyon dolarlar kazanacak. Tabii, bu anlaşmada etkili olan kişi Kardashian’ların annesi Kris Jenner oldu…

İş dünyasında ne kadar başarılı olduğu bilinen Kris Jenner, yaptığı anlaşmayla Keeping Up With The Kardashians’ın adını tarihe yazdırdı.

Kris Jenner, yaptığı anlaşmayla Keeping Up With The Kardashians’ın adını tarihe yazdırdı

Çünkü 5 sezon daha devam edeceği açıklanan reality show programı, 150 milyon dolarlık anlaşmayla televizyon tarihinin en yüksek kazançlı programı oldu.

Kaldı ki ünlü anne Kris’in Kylie Jenner nasıl milyoner bir iş kadını oldu sorusundaki anahtar yanıtı temsil ettiğini de biliyoruz.

Kardashian ailesi zenginliğini artırıyor

Ayrıca aile üyelerinin Instagram paylaşımlarıyla servetlerine servet kattıklarının da farkındayız. Bakınız; Instagram’da paylaştığı tek gönderi ile en az 500 bin dolar kazanan ünlüler!

Anlayacağınız; Kardashian Ailesi paraya para demeden farklı yollarla milyonlarını artırmaya devam ediyor.

Keeeping Up With The Kardashians, 5 sezon daha yayınlanacak

Aileden nefret edenlerin bile sırf taşlamak için izlediği programın, 2007 yılından bu yana devam etmesi ve 5 yıl daha süreceğinin açıklanması da durumun kanıtı!

Neticede, programda hamilelik haberiyle konuşulan Kylie Jenner, son 1 yılın en çok kazanan ünlüleri arasındaki Kim Kardashian, diğer kardeşleri gibi hamilelik haberleriyle hala gündemde olan Khloe Kardashian ve Kourtney Kardashian, Victoria’s Secret’ın en çok kazanan melekleri arasındaki Kendall Jenner, Jenner’ların cinsiyet değiştirip kadın olan babaları Caitlyn Jenner ve diğerleri var. Nitekim hepsi de sevilsin ya da nefret edilsin, bir şekilde kayıtsız kalınamayan kişilikler!

Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıntılar
Grafik Aklında yatırım fikri varsa harekete geç!
GCM Yatırım - Ödüllü ve Lisanslı Yatırım Kuruluşu
Sponsorlu