Paylaşım

Jon Snow Game Of Thrones’u Tek Başına Oynasaydı Ne Olurdu?

 

2011 yılından itibaren dünya çapında milyonlarca hayran kitlesi oluşturmayı başaran efsanevi bir dizinin, önemli karakterleri Kit Harington’ın fazlasıyla eğlenceli performansıyla karşımıza geliyorlar.

Game of Thrones dizisinin karizmatik, sabırlı ve adeta “acıların çocuğu” haline gelen karakteri Jon Snow’a hayat veren Kit Harington, bu kez dizinin diğer ana karakterleriyle karşımıza çıkıyor. Jimmy Kimmel Live! programı için hazırlanan bu skeç, izleyenleri hem şaşkına uğratıyor hem de fazlasıyla güldürmeyi başarıyor.

Skeçte; Harrington, çeşitli Game of Thrones karakterlerini canlandırabilmek adına seçmelere katılıyor. Cersei, Arya, Ygrit, Hodor, White Walker ve Daenerys karakterlerinden oluşan bu seçmede Harington, Jon Snow karakterindeki gibi başarılı bir performans sergileyemiyor.

Fakat birbirinden komik hallere giren Harington, son olarak ise fantastik filmlerden Harry Potter serisine gönderme yapıyor. 16 Temmuz Pazar günü başlayacak olan Game of Thrones’un 7. sezonundan önce Kit Harington’ın bu performansı dizinin hayranlarına adeta ilaç gibi geliyor. Ayrıca Harington’ın skeçteki performansı, özellikle de onu diziden tanıyan hayranlarını bütünüyle şaşkına uğratıyor.

“Daha Önce Hiç Görmediğiniz Oyuncu Seçmesi” adıyla yayınlanan bu skeçte, 30 yaşındaki İngiliz oyuncu seyircileri kahkahalara boğmayı başarıyor. Peki, Daenerys’in (sahte) göğüslerini ve Harry Potter’ı da Westeros’a dahil eden Kit Harington’ın performansını sizler de beğendiniz mi?

Paratic Piyasalar


Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Bunu okuyan bunları da okur