Paylaşım

Jackass’ın Yıldızlarından Yepyeni Komedi Aksiyon Filmi: Action Point Fragmanı

 

Geçmiş yıllarda Amerikan televizyonlarında yayınlanmış ve milyonlarca insanı kendisine hayran bırakan Jackass programını izleyenler hatırlayacaktır. Akla hayale gelmeyecek denemelerin yapıldığı ve bunların amatör kameralarca kayda alındığı program dünya genelinde büyük dikkat çekmişti.

Jackass’ın yaratıcısı Johnny Knoxville, yepyeni filmi Action Point ile izleyici karşısına geliyor. Tıpkı eski programda olduğu gibi Action Point filminde de birbirinden çılgın performanslara tanık olacağız. Geçmişte Jackass’ı sevenler için gelecek olan film izleyiciye geri dönüş niteliğinde.

Bir girişimcinin arkadaşı ile beraber tema parkını işletmesini konu alan filmde kendinizi çılgın bir aksiyonun içinde bulacaksınız. ABD’de ölümcül park olarak adlandırılmış ve geçmişte 6 kişinin hayatını kaybettiği Action Park’tan esinlenilmiş. Jackass’ın yaratıcısı Johhny Knoxville ve John Altschuler’in senaristliğini yaptığı filmin yönetmen koltuğunda ise Tim Kirkby oturuyor. Komedi – Aksiyon temalı Action Point filminin vizyona giriş tarihi ise 1 Haziran 2018.

Paratic Piyasalar

Yorumları Görmek İçin Tıklayın


Bunu okuyan bunları da okur