Yatırım yapmaya başla!

iPhone Kullanıcılarına Uygun Fiyatlı Arttırılmış Gerçeklik Gözlüğü!

Günümüzün belki de en etkileyici icatları olan sanal ya da arttırılmış gerçeklik gözlükleri, şimdi de iPhone modelleri için piyasadaki yerlerini alıyorlar.
iPhone Kullanıcılarına Uygun Fiyatlı Arttırılmış Gerçeklik Gözlüğü!

Sadece birkaç yıldır piyasada var olmalarına rağmen, dünyanın dört bir yanından geniş çaplı kullanıcı kitlesine ulaşmayı başaran sanal gerçeklik ve arttırılmış gerçeklik gözlükleri, daha da fazla etkileyici boyutlara ulaşmaya devam ediyorlar. Apple’ın en büyük rakiplerinden, Samsung başta olmak üzere birçok firmanın akıllı telefonlarına uygun sanal ya da arttırılmış gerçeklik gözlükleri üretilmişti.

Genel kanı, hem eğlenceli hem de kullanışlı olan bu özelliğin iPhone modellerine de gelmesi gerektiği yönündeydi. Apple da geçtiğimiz ay düzenlenen Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda ARKit platformu ile ilgili çalışmalar yürüttüğünü belirtmişti. Şimdi ise Los Angeles merkezli AR şirketi Mira, arttırılmış gerçeklik deneyimini Mira Prism adı verilen gözlükle iPhone kullanıcılarıyla buluşturacak.

Mira Prism, Kusursuz Performansıyla Dikkat Çekiyor!

Mira Prism, Kusursuz Performansıyla Dikkat Çekiyor!Nihayet iPhone modelleri de arttırılmış gerçeklikle tanışıyor! Mira adındaki AR şirketi tarafından tasarlanan Mira Prism arttırılmış gerçeklik gözlükleri, Samsung Gear VR ve Google Daydream View gibi sanal gerçeklik gözlükleriyle benzer bir yapıya sahip.

Kusursuza yakın performansıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Mira Prism adındaki bu cihaz, iPhone modellerini oldukça farklı bir boyuta taşıyacak. Bu deneyime ulaşabilmek için, iPhone’unuza yüklemiş olduğunuz Mira uygulamasını başlatıp, telefonunuzu Mira Prism’in içerisine yerleştirmeniz yeterli olacaktır. Sonrasında ise stereoskopik 3D olarak işlenen nesneler, cihazın şeffaf ve geniş vizöründe görülmeye başlayacaklar.

iPhone’a Özel AR Gözlük Etkileyici Teknik Özelliklere Sahip!

iPhone'a Özel AR Gözlük Etkileyici Teknik Özelliklere Sahip!Mira Prism gözlüğünün performansına katkıda bulunan en önemli özelliklerinden bir tanesi ise piyasada yer alan birçok türdeşinden daha fazla görüş alanına ve konforlu bir yapıya sahip olmasıdır. 60 derece ile daha fazla görüş alanı sunan Mira Prism, 1334×750 çözünürlük ile görüntüleri kullanıcılarıyla buluşturuyor. Ayrıca Unity araçlarını kullanarak geliştirmiş olduğu oyunlarla da keyifli vakitler geçirebilmenizi sağlıyor.

Mira Prism Arttırılmış Gözlüğünün Uygun Fiyatı

Piyasaya fazlasıyla iddialı bir giriş yapan Mira Prism, daha şimdiden iPhone kullanıcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Elbette ki bu ilgideki en önemli faktörlerden bir tanesi de cihazın uygun fiyat etiketine sahip olmasıydı. Yıl sonuna doğru kullanıcılara dağıtılmaya başlayacak olan Mira Prism gözlüklerine sadece 99 dolara sahip olabilirsiniz.

Hızla gelişen sanal ve arttırılmış gerçeklik gözlükleri artık iPhone modellerinde de kullanıma geçiyorlar. Peki, iPhone modellerine özel olarak üretilen ve uygun fiyatlı bir arttırılmış gerçeklik gözlüğü olan Mira Prism sizce başarılı olabilecek mi?

Ücretsiz VİOP deneme hesabı açın ve 100.000 lira sanal para ile risk almadan nasıl yatırım yapacağınız öğrenin.Doviz Yatırımı Doviz Yatırımı
#Teknoloji kategorisini keşfet

Daha fazla içerik yükleSAT AL
Size daha iyi hizmet verebilmek için Yasal Mevzuat çerçevesinde, veri politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı olmak üzere çerezler (cookies) kullanıyoruz. Detaylı bilgi ve izin iptali ile ilgili olarak Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.
Ayrıntılar
Onaylıyorum